folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder ESET NOD32 Antivirus 32Bit Full Key Çalışıyor No Rapid :)

ESET NOD32 Antivirus 32Bit Full Key Çalışıyor No Rapid :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Kişisel bilgisayarlarınızdaki özel verilerinizi korumak her geçen gün çok daha önemli hale geliyor. Her kullanıcı internet dolaşırken,oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken,arkadaşlarına e-posta gönderirken,rahat bir şekilde çalışırken viruslere,solucanlara,truva atlarına,reklam ugulamalarına,casus yazılımlara,rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma ister.

ESET NOD32 Antivirus,pazardaki en iyi proaktif korumayı sunar. Virüs imzaları henüz güncellenmeden yeni çıkan virüsleri durdurabilen gelişmiş teknolojileri kullanarak sıfır gün (0 day) saldırları olarak bilinen tehditleri %70'e kadar önler.

Anahtar Özellikler

Akıllı Tespit

ESET NOD32 Antivirus,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanıyor.Bilgisayarlar virus salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojimiz sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlar.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı

ESET NOD32 Antivirus sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

Anahtar Özellikler

Geliştirilmiş Temizleme

Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu

Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları

Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 den bile daha küçük hale getirildi.Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması

Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook da değil, ek oalrak Outlook Exprees ve Windows Mail kullanarak da korunabilecek.

Farklı pek çok küçük değişiklik

Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim.Virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.

Güncelleme Bilgisi

Geçerli ESET NOD32 Antivirus lisansına sahip tüm kullanıcılar ESET NOD32 Antivirus version 3.0.'a ücretsiz olarak yükseltebilecektir.

Sistem Gereksinimi

İşlemci Mimarisi: i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64)

İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Vista

Bellek: 37 MB

Gerekli disk alanı: 16 MB

ESET NOD32 Antivirus 32bit (Eng.)

http://download1.eset.com/eval/win/eav/eav_nt32_enu.msi

Key 

Night-7 İpnesi Üzerinde Denenmiştir User Name: AV-6270794 - Password: 42rcwuky7r :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    he güzel program ama çok sade görünümü var ak.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

NighT-7 bunu yazdı:
    -----------------------------
    he güzel program ama çok sade görünümü var ak.

Sade gözükür işlevi büyüktür :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Feryad
    Feryad's avatar
    Erkek

Türkçe Yaması'da Benden :D

Your Download-Link #1: http://rapidshare.com/files/75269114/Eset_Tuerk_e_Yama.rar.html

Buda;

Download-Link :avast__Professional_Edition_Tuerk_e_4.7.1098.zip.html" target="_blank">http://rapidshare.com/files/75033629/avast__Professional_Edition_Tuerk_e_4.7.1098.zip.html

Her ikisinide kurabılırsınız aynı anda! Çakişma yapmıyor Zira ikisi'de kurulu bende:)

( Dilimin Kemiği Yokki Kırasınız Her Yöne Döner )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhamann
    ozhamann's avatar
    Erkek
    www.nod321.com burdanda günlük yenilenen nod32 şifrelerini bulabilirsiniz...

Death is certain life is Not...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    ozhaman kardeş senin verdiğin link ölü

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

darkblood bunu yazdı:
    ozhaman kardeş senin verdiğin link ölü

Kafan güzel sanırım kendi nod32 nin sitesinden link :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

alın size yama

gerisnide rtık siz halledin amk .. aaaaaaaaa anlatmam ya

http://rapidshare.com/files/73436729/ESET_NOD32__3.0_Smart_Secur_TR_yama.rar.html

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FearLesTurK
    FearLesTurK's avatar
    Erkek
    çok saol ya zırtpırt çıkıyodu 30 bitti 30 gün bitti  :D

Zeki bir adam ahmaklar meclisinde çok kere ne söyleyeceğini şaşırır. Geri Geldim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    ben avast linkinin ölü olduğunu söylemek istedim.bu arada ben avast kullanıyorum ama güncelleme yapmıyor.bana yardım edin lütfen.

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

darkblood bunu yazdı:
    ben avast linkinin ölü olduğunu söylemek istedim.bu arada ben avast kullanıyorum ama güncelleme yapmıyor.bana yardım edin lütfen.

Avast sil bunu kur en iyi yol ondan bin kat daha iyi Avastın yakalayamadığı çok şey çıkacaktır eminim :) 

Toplam Hit: 28617 Toplam Mesaj: 44