folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Esir Askerler Konuştu..

Esir Askerler Konuştu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

1-sipere kadar girselerdi bütün yaralıları da öldürürlerdi,

2.si askerlerle ilgili kurşun bittiyse süngü de mi yoktu. tabi eğer o duruma geldilerse, niye teslim oldular? ve niye o bayrağın altında fotoğraf çektirdiler.

tabi o durumu düşünmemiz, kendimizi onların yerine koymamız çok zor. ama sekizinin birden teslim olması, fotoğraflardaki görüntülerinin iyi olması, ve.

hükümetin bu konu hakkında bişey söylememesi   düşünülür, tartışılır.

işte bu yüzden televizyonlarda o fotoğrafın çıkmaması iyi bir karar.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    hiç sorma, o resimi görünce kan beynime fışkırdı :S

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek
    baron_27 kardeşim her zaman en iyisini düşünür. yürü be kardeşim arkandayım. bence bu asker kaçırılma olayında bazı oyunlar dönüyor olabilir. umarım dönmüyordur her şey göründüğü gibidir

Sade Üye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

oktaysecurity bunu yazdı:
    baron_27 kardeşim her zaman en iyisini düşünür. yürü be kardeşim arkandayım. bence bu asker kaçırılma olayında bazı oyunlar dönüyor olabilir. umarım dönmüyordur her şey göründüğü gibidir

yorumun için sağol kardeşim, tabi ki bizim temennimiz de bu yönde, inşallah bi hainlik durumu yoktur.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    arkadaşlar benim gördüklerimde kimsenin surat ifadesi öyle şenşakrak değildi yani resimlerdeki gibi. konuşurken gerçekten çok heyecanlı ver diğer hallerindede tedirgin duruyolardı.ondan bence bunun altında yok böyle orada pusuya düşünlerin arasında hainler wardı falan bence hikaye.

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

görüntüleri ilk verdiklerinde roj tv de ızledım..

katılıyorum şen şakrak degıllerdı gözlerınden korku ve olumun soguk yuzu bellı oluyordu

kendılerıne bellıkı satır satır ezbrletılen bır metnı seslendırdıler

sorulara anında cevap verdıler...

ama tek bır sey soyleyebılırım en ıyı aktör bile o korku ifadesını takınamaz... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

ibrahim_c stratejistliğe sosyologluğa her bi bokluğa soyunup doğu kökenli olmaları ile teslim olmaları arasında bağıntı kurmaya çalışmış.

1.'si doğu kökenli olmak teslim olmaya yatkınlık mı demektir? Lafını bil de konuş!

2.'si listeyi şöyle bir gözden geçirelim. Yerel halkın etnik kökenini baz alarak illeri inceleyelim..

1- Ramazan Yüce, Mardin, Piyade Er - büyük oranda kürt ve merkezde az sayıda arap
    2- İrfan Beyaz, Antep, Er - kürt var ama yerli halkta az denebilir
    3- Mehmet Şenkul, Niğde, Çavuş - kürt yok
    4- Nihat Başova, Konya, Er - yerli kürt yok
    5- İlhami Demir, Ağrı, Er - yerli kürt var ama az.
    6- Fatih Atakul, Denizli, Er - yerli kürt yok
    7- Halis Tan, Adana, Uzman Çavuş - yerli kürt yok
    8- Özhan Şabanoğlu Hatay - arap

sadece 1 şehirde kürt nüfusu fazla. iki şehrimizde de kürt nüfusu epey az denebilir. günlerdir takip ediyorum konuları önyargılar yüzünden ağzımı açmıyorum; ama adamın kanına dokunmayın böyle laflarla. çok hain gördük batıdan da bu ülkenin anasını ağlattı. batıyı doğuyu ayırarak asıl bölücülüğü siz yapmış olursunuz.

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Konya-Cihanbeyli de Kürt yok deme simdi

nüfusu nereye bagli olursa olsun her yerde kürt var yok demen yanlis olur.

orada hamle yap 1 tane hain öldürsen kardir , yap hamleni sehit ol o yüksek makama yücelmek kadar büyük onurmu var.Ya öldür ya öl ama gitme iste o hainler ile icme cayini o pis bayraklarinin altinda resim cekilip düsürme haysiyetini.

ben bunu bilirim bunu söylerim arkadas.eger serefli isen kaninin son damlasina kadar savasirsin ama teslim olmazsin.ama yokmu bu milletin icinde her türlü insan var.o yüzden olabiliyor elbette böyle seyler olmasa daha iyi ..birde 8 kisisin arkadas kap bi silah,bicak ne bulursan dal Allah ne verdiyse niye gidiyosun peslerinden.

Laaaaaan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:

ibrahim_c stratejistliğe sosyologluğa her bi bokluğa soyunup doğu kökenli olmaları ile teslim olmaları arasında bağıntı kurmaya çalışmış.

1.'si doğu kökenli olmak teslim olmaya yatkınlık mı demektir? Lafını bil de konuş!

2.'si listeyi şöyle bir gözden geçirelim. Yerel halkın etnik kökenini baz alarak illeri inceleyelim..

1- Ramazan Yüce, Mardin, Piyade Er - büyük oranda kürt ve merkezde az sayıda arap
    2- İrfan Beyaz, Antep, Er - kürt var ama yerli halkta az denebilir
    3- Mehmet Şenkul, Niğde, Çavuş - kürt yok
    4- Nihat Başova, Konya, Er - yerli kürt yok
    5- İlhami Demir, Ağrı, Er - yerli kürt var ama az.
    6- Fatih Atakul, Denizli, Er - yerli kürt yok
    7- Halis Tan, Adana, Uzman Çavuş - yerli kürt yok
    8- Özhan Şabanoğlu Hatay - arap

sadece 1 şehirde kürt nüfusu fazla. iki şehrimizde de kürt nüfusu epey az denebilir. günlerdir takip ediyorum konuları önyargılar yüzünden ağzımı açmıyorum; ama adamın kanına dokunmayın böyle laflarla. çok hain gördük batıdan da bu ülkenin anasını ağlattı. batıyı doğuyu ayırarak asıl bölücülüğü siz yapmış olursunuz.

fazla söze ne hacet?
    adam açıklamış ben arkasındayım hiçbi güçte benim aynı görüşü paylaşmam davasını engelleyemez.

+ edit/ : unutulmasınki Türkiye tarihinde çok hain gördü.Bu hainlerin hepsi doğudan çıktı dimi?
    doğudan şahin beyler çıktı vatan savunması yıllarında?
    ha batıdan çıkmadımı çıktı tabiki.
    ama bi izmirli olaraktan söylüyorumki menemen olayları yaşadı tarihte  bu ülke, aralarında yüzyıllar yok bu olayların. bunları niye söylüyorum genelleme olsun diye .boş boş konuşanlar var aramızda..
    yavaş yavaş çatışmaya giriyoruz bilmem farkındamısınız. diyorumki kürt benim kardeşimdir ama pkk kalleştir.

tamamen genelleme hocalar bi artniyet yok..aramızdan bazı şahıslar varki ziki olan öttürüyor davasında konuşuyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Abi kürt yok demeyinde bölücülük yapılması yalnış tabide Antepdeki kaçırılan asker kürt,kaçırılanlarda da çoğu öyledir(belki hepsi).Kimseye hain dediğim yok doğulu şeyli diye ayrım yoktuğumda yok bende doğuluyum da yani kürt az demek kürt değiller demekte yanlış antebin yerlisinde azdır da şimdi saydığın yerlerde hiç de az değil.Askeri olayla ilgili yorum yaptığım yok nüfus dağılımı açısından söylüuorum sadece

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 5136 Toplam Mesaj: 39