folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Esir Askerler Konuştu..

Esir Askerler Konuştu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

bırakın bu işleri yaa..

pkk nın dağda yaptıgını "düz ova"da yapıyorsunuz

adamlar bizi birbirimize düşürüp bu savaşı sokaklara taşırmak istiyorlar

kimse doğarken ırkını seçebilme özelligine sahip degil

insan sıcaklıgını taşıyan herkes nerede olursa olsun sahip cıkılmalıdır...

+

bu mantıkla yola cıkalım...

doguda yaşayp şehit olan askerleride önceden kökenlerini nekadar kahraman ettik...

biraz mantıklı olun...

kurşun ırk dil tanımıyor deliyor geçiyor...

önemli olan hangi dilde konuştugumuz degil...

önemli olan ne konuştugumuz... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    abi hatayın denizlinin konyanın adananın niğdenin neresinde yerli kürt var Allah'ın aşkına söyle. tamam oralarda yaşayan kürtler vardır ama kütük diyor adam. orada kayıtlı, oralı, anası babası oradan olan anlamında. bu saydığım illerde yaşayanlara sor bu şimdi yazdıklarıma oralarda yerli bilmem kaç aileden gelme kürt var mı diye. sksen 3-4 aileden fazla çıkmaz.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bizim akrabalar genelde askerliğini doğuda yapar. dayım 2.10 boyuyla dev gibi bir insandır. askeri görevini tuncelide komando olarak yaptı. şu haberi gördükten sonra söylediği tek şey "terörist hiçbirzaman esir almaz, ceker sıkar kafasına olmadı kacırır biyerde tecavüz eder ya ağaca asar yada kafasını keser." daha önce olmuş olaylar var bence bu 8 kişi arasında köstebek olma ihtimali olabilir. yinede yorum yapmayıp beklemek gerekli sanırım.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    abi hatayın denizlinin konyanın adananın niğdenin neresinde yerli kürt var Allah'ın aşkına söyle. tamam oralarda yaşayan kürtler vardır ama kütük diyor adam. orada kayıtlı, oralı, anası babası oradan olan anlamında. bu saydığım illerde yaşayanlara sor bu şimdi yazdıklarıma oralarda yerli bilmem kaç aileden gelme kürt var mı diye. sksen 3-4 aileden fazla çıkmaz.
    Abi haklısın yerlisinde yoktur ona bişey demem Antebin yerlisinde de dediğin gibi azdır ama yaşayan çoktur o saydığın diğer yerlerde de çoktur.Yerli yada sonrada gelme ne fark eder ki?Ya kimseyi kökeninden dolayı yargılamak da ne bana nede kimseye düşmez.Hepimiz Türkiye'nin menfaati,Türkiyenin gelişmesi için yaşıyosak hiç sorunumuz yok sorun Türkiyenin önüne engel koymaya çalışanlardır onlarda silinir teker teker bu millet bunu çok yappmıştır gene de yapar.Doğu-Batı ayrımı değil.

Edit:Kütükten kasıt şehir olunca haklısın,ama o kastedilmmiş.Asala'da o.ç.'dur,Pkk'da hatta zihniyetinde Türkiyenin çıkarına olmayan tek bi fikir bulunduran herkes de o.ç.'dur.Bu işin Türk'ü,Kürd'ü  yok kesinlikle

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    TugrulBaba bunu yazdı:

Dediğin şeye gelecek olursak türkiye elini bazı hadiseler yüzünden taşın altına sokuyor bir takım riskler alıyor. Ama sağlam ilerleme kaydettiği kanaatindeyim. 

Eğer son günlerde neti bırakıp tv lerde çıkan stratejistleri bakanları felan dinlemişseniz dediğimi anlamışsınızdır. 

Tr nin hesabı çok büyük emin olun siyasi anlamda hem ırakı hem amerikayı hemde dünyanın geri kalan alakasız olupta konuya ahkam kesen ülkelerini köşeye kıstırdı.

Eğer her fırsatta hükümeti eleştiren arkadaşlarım kaldırıp kafalarını satır aralarını okumaya çabalarlarsa gerçeği göreceklerdir.  Tr çok aşama kaydetti.

Şu anda bütün kozları topladı elini açmak için gün sayıyor. Görün bakın.  

hadi ya.. nolacakmis?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:
    TugrulBaba bunu yazdı:

Dediğin şeye gelecek olursak türkiye elini bazı hadiseler yüzünden taşın altına sokuyor bir takım riskler alıyor. Ama sağlam ilerleme kaydettiği kanaatindeyim. 

Eğer son günlerde neti bırakıp tv lerde çıkan stratejistleri bakanları felan dinlemişseniz dediğimi anlamışsınızdır. 

Tr nin hesabı çok büyük emin olun siyasi anlamda hem ırakı hem amerikayı hemde dünyanın geri kalan alakasız olupta konuya ahkam kesen ülkelerini köşeye kıstırdı.

Eğer her fırsatta hükümeti eleştiren arkadaşlarım kaldırıp kafalarını satır aralarını okumaya çabalarlarsa gerçeği göreceklerdir.  Tr çok aşama kaydetti.

Şu anda bütün kozları topladı elini açmak için gün sayıyor. Görün bakın.  

hadi ya.. nolacakmis?

ne beklediğine bağlı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

hp32 bunu yazdı:
    GrayWolf bunu yazdı: