Eski Mısır Ölüler Kitabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam arkadaşın seni yemiş desem ? :D o kitabın orjinali ingilterede müzede.Eliphas levi ve john dee denilen elemanlarda kendi dillerine çevirmişler ki bu adamların dili ingilizce veya fransızca.Yani buradan çıkartılan sonuç arkadaşın yalancının biri.Kitabın fotosunu çek ben sana ne kadar doğru olduğunu söylerim.

Bende bi ara eski kitap yapıp arkadaşları kazıklıyodum fake ama olsun :D:D:D

Bu arada arkadaşın necronun orjinalini elinde bulundursaydı başına kesin bi haltlar gelirdi.

-----------------------------

olabilir hocam.5 senelik arkadaşım ama bilmiyorum yani boşu boşuna yalan atmaz..bildiğim kadarıyla orji halinde piyasada 5 tane bilindik kopyası varmış.(orji copy)

biraz farklı bi tip zaten görmen gerekli :)

o kitabı anlaşılabilir bir dille okuyan herkesin delirdiğini sanıyordum?yanlış mı biliyorum :S insan aklının kaldıramayacağı kadar vahşet içeriyormuş..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Küllen yalan...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    mummy yimi izledin kardeş :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek
    Eywallah saolasın. Bakalım nasıl birşeymiş

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
Toplam Hit: 2964 Toplam Mesaj: 15