Eski Pc Lasım (Alınıktır.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Samsung R580-JS01-TR var istersen ;

İ5 İşlemci / 4 gb DDR3 Ram / 1 GB DDR3 Ekran Kartı / Windows Puanı 5,9 / 2.3 GHZ Turbo ile 3.2 GHZ

Kendi işlerimde kullanıyorum 2200 tl ye almıştım iki buçuk sene önce

İstersen 1200 e bırakırım :)))

Fiyat pahalı gelebilir ama pc daha tık demedi :) 

Yuh hocam bu makine canavar 1500den aşağı verilmez bence

dediğim gibi 2sene önce 2200 e almıştım

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Merhaba , elimde acer aspire 5742g modeli laptop var.

Laptobun tek sıkıntısı : fişten çıkardığınızda şarj %85 diyor , 45dk kaldı diyor , ama 15dk sonra kapanıyor adaptör şarj tutmuyor ama fiş takılı iken ne yaparsan yap :)

i3 işlemci
    3gb ram
    2gb ekran kartı ( paylasımlı / paylasımsız 1gb oluyor )
    80 GB HDD VAR , 320gb hdd bozulunca 80gb takmıstım.
    Diğer özelliklerini zaten biliyorsunuz kamera , wifii.

Bir konumda 600-650tl istemistim talip çıkmadı bende fazlalık oluyor diye 500tl'ye indirdim fiyatını , Pazarlık sünnettir.
    Yanında mause , ve laptop soğutucusu hediye vereceğim

iyi aksamlar.

arkadaş almazsa ve para ayarlayabilirsem ben alırım hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    Rmk bunu yazdı

elinde eski bilgisayar olan varmı? masaüstü yada laptop olabilir.Sadece internet kullanımı için gereklidir.skype de görüşme yapabilse youtube a girse kafi.

sen fiyat aralığını versen, ona göre bişiler baksak sana? nasıl olur. ben gerekirse arkadaşlardan parça tedarik eder, sana senin fiyat aralığında daha iyi idare eder bişi çıkarabilirim. sitede kefil olabilecek baya arkadaş vardır bana.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

dell inspiron 1520 laptop kasası  , şarj aleti , bide 19 inc olması lazım bi lcd ekran  300 e  yollarım.  çalışmasında sıkıntı yokk , daha önce kullandıgım pc zaten.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı
    Rmk bunu yazdı

elinde eski bilgisayar olan varmı? masaüstü yada laptop olabilir.Sadece internet kullanımı için gereklidir.skype de görüşme yapabilse youtube a girse kafi.

sen fiyat aralığını versen, ona göre bişiler baksak sana? nasıl olur. ben gerekirse arkadaşlardan parça tedarik eder, sana senin fiyat aralığında daha iyi idare eder bişi çıkarabilirim. sitede kefil olabilecek baya arkadaş vardır bana.

hocam toplama yerine elinde olanını değerlendirmek isteyenlere itafen yazdım. yoksa bilgisayarcılardan  toplayadabilirim bilgisayarcı arkadasları dolaşmak lasım. Konu günceldir.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam bende zaten malzeme var. 100 lirayada kasa çıkarırım, 400 lirayada.  sen ne istiyosun önemli olan o. elimde kullanmadığım p3 işlemcili kasa var mesela :) oda olmucağına göre. demek istediğim o. sıfır toplatmaktan bahsetmedim zaten. 2nci el malzemeleri değerlendirmekten bahsettim.

Toplam Hit: 2156 Toplam Mesaj: 17