folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eski Sevgilinin Arkasından Sallayan Dallama.

Eski Sevgilinin Arkasından Sallayan Dallama.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

yok abi durumu anladim. napcan ki yani amk, kes iletişimi bitsin işte öyle yavşak tipleri dövsen, öldürsen değmez.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    mahzal bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

iletişimi kes öyle tiplerle, yarın öbür gün senin arkandan da söylerler.

zcxvnjk<zngkljzsngkljasdgkjasdhgkjlasdhgklajsdghkjasldgh

hocam durumu hiç anlayamamışın ya la.

yok yok :D

hacım daha önce de aynı mevzu oldu gittik adamı dövdük hiçbirşey değişmiyor yahu.

adamlar dayaktan anlamıyor.

Valla sen dövüp siniri attıysan problem kalmamıştır demek hocum? Konuşur konuşur susar amınoğlu. Kaldı ki kim bilir bizim haberimiz olmadan peşimizden neler söyleniyodur amg. Lisede kanka dediğimiz elemanların arkamızdan neler atıp tuttuğunu duyunca şoka girmiştim. Öyle bi şoktu ki gidip elemana ne kızabildim ne duruma üzülebildim ne münakaşe edebildim, düşün. :D O ibnetor da konuşur konuşur susar takma kefene amg yua.

He sen elemanın dediklerinde doğruluk payı olabileceğine içten içe takılıyorsan ve senin başını ağrıtan buysa o zaman hıaamına hocu.

ZİRA DOĞRU OLMASIYLA OLMAMASI ARASINDA HİÇ Bİ FARK OLMAMALI SENİN İÇİN AYRICA ŞUAN BUNU NEDEN SHIFTE BASILI TUTARAK YAZIYORUM AMG CAPSLOCK ÖLDÜ MÜ?

hay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mahzal bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

nasıl anlayamamış hocam. adam doğru söylemiş.

aynen de öyle oluyor iletişimi kes hemen.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    mahzal bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    mahzal bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

yok yok :D

hacım daha önce de aynı mevzu oldu gittik adamı dövdük hiçbirşey değişmiyor yahu.

adamlar dayaktan anlamıyor.

Valla sen dövüp siniri attıysan problem kalmamıştır demek hocum? Konuşur konuşur susar amınoğlu. Kaldı ki kim bilir bizim haberimiz olmadan peşimizden neler söyleniyodur amg. Lisede kanka dediğimiz elemanların arkamızdan neler atıp tuttuğunu duyunca şoka girmiştim. Öyle bi şoktu ki gidip elemana ne kızabildim ne duruma üzülebildim ne münakaşe edebildim, düşün. :D O ibnetor da konuşur konuşur susar takma kefene amg yua.

He sen elemanın dediklerinde doğruluk payı olabileceğine içten içe takılıyorsan ve senin başını ağrıtan buysa o zaman hıaamına hocu.

ZİRA DOĞRU OLMASIYLA OLMAMASI ARASINDA HİÇ Bİ FARK OLMAMALI SENİN İÇİN AYRICA ŞUAN BUNU NEDEN SHIFTE BASILI TUTARAK YAZIYORUM AMG CAPSLOCK ÖLDÜ MÜ?

:D

Aga benim canımı yakan liseli bir çocuk olsa da ergen desem. Liseyi bitirmiş adam anasını sattığım ya. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocam sen diyosun ki koca bi toplumun alışkanlığını, yaşam tarzını nasıl değiştirebilirim ? Müritler çok afedersiniz ama SİKEREK.. Böyle tipleri sikeceksin ki yeni nesil babalarına çekecek.. 

Not : Git çocuğun etrafındaki insanlara anlat, böyle şerefsiz birisi hala kızın arkasından atıyor, çevresindekiler ne mal olduğunu anlayınca ondan uzaklaşacaklar yalnız bırakıcaklar. Başka bişey gelmez elinden.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

belkide kız gerçek kaşar adamda agzı yanmış derdini anlatıyor olabilir sonuçta 3 sene çıkmışsa senden iyi tanıyordur ben 3 sene kızla çıkıcam onu sikmiycem bibloyapıp evde süsmü tutucam adama da hak ver biraz.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

belkide kız gerçek kaşar adamda agzı yanmış derdini anlatıyor olabilir sonuçta 3 sene çıkmışsa senden iyi tanıyordur ben 3 sene kızla çıkıcam onu sikmiycem bibloyapıp evde süsmü tutucam adama da hak ver biraz.

+1. The_Cure hocam dert mi arıyon kendine :D Boş ver sana ne yahu. Bu pek üzerine gidilmesi gereken bir durum değil. Bir şeylerle mücadeleye enerjin varsa daha yararlı davalar edinebilirsin. "Eski sevgilisinin ardından kötü konuşanlara had bildirici" lik bence her şeyi ile israf.

anlıyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

Sikme konusu haricinde diğerlerine katılıyorum kızın gerçekten çocuğa kaşarlık yapmadığını bilemeyiz tabi yaptığına çok büyük problem yoksa kimse 3 yıllık ilişkiden kolay ayrılmaz saygı duyulmayacak şeyler yapıp 

oşekil ayrıldıysa kıza saygo duyulması beklenmesin

SeRDaR tarafından 26/Ağu/13 09:33 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

birliktelikte ilk kural , geçmişe unutup geleceğe bakmak.

onu yapamazsanız zaten sürekli karşınıza çıkıp rahatsız edicektir , her iki tarafıda üzücektir.

zaten bir birliktelikte varsa , sizin herşeye karşı durabileceğinizi gösterir.

kısaca : siktir et , öncesi değil , senden sonrası önemlidir hayatında/hayatınızda.

abi öyle de, herif hala devam ediyorsa ?

abi bazı sorumlulukları almak gerekir.

fedakarlıklarla ayakta tutucaksınız sevgisinizi.

kulaklarını tıkayacaksın , sevdiğinden başka kimseyi duymayacaksın (anan baban hariç tabi)

ikinizde üzülmeyeceksiniz. ne sen onun geçmişini sorgulayacaksın , nede o geçmişi yüzünden kendini.

siktir edin aşın bunları , izin vermeyin öyle orospu çocuklarına. torba değil milletin ağzı..

siz küsseniz onlar mutlu olucak. siklemeyip daha çok sevin.

gece gece dr. aşk adamı oldum ama öyle ^^ :D

adam ideal birlikteliğin kurallarını söyleymiş gençler bu adamı dikkate alın

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

dalga mı cıkarıp salladı anlamadım ben :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 3943 Toplam Mesaj: 33