folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eski Sevgilinin Arkasından Sallayan Dallama.

Eski Sevgilinin Arkasından Sallayan Dallama.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

kuyruk acısı..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Evrimini tamamlayamamış kötü bir şahsiyet örneğidir. Genelde topluk içinde şahsiyetsizlik olarak da adlandırılabiliyor.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

öylesine zaten adam denmez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

dalga mı cıkarıp salladı anlamadım ben :D

ahahahahha amına koyim bu nedir ya feci güldüm , konu başlığıda aynen bu durumu yansıtıyor sevgilimin arkasından sallayan dallama aaahahahahahaha allah başka dert vermesin :D

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Hayatınızda hiç böyle birşey oldu mu hocalar?

Ben ayrıldığım kızın arkasından valla övünürüm bile "orospu" demedim hiçbir zaman. Öyle bir hakkım yok, ne orospuluğunu görmüşüm ki?

Ama işte bazı dallamalar var 3-4 yıllık sevgilisinden kötü ayrılınca kızın arkasından "orospu, kaşar, ben şunla şöyle şöyle yaptım, o kızdan bi bok olmaz." (ki yaptım ettim dedikleri de yalan. Bi ilişkide kızla erkek arasında ne geçerse o kadar) demediğini bırakmıyor.

Bu tür heriflere ne yapılmalı? Kafam çok karışık mantıklı düşünemiyorum. Bu yüzden tarikatın bi fikrini alayım dedim. Olayımı anlatmadan, anlatmış kadar oldum anlamışsınızdır...

Eğer arada ciddi bir icraat olmuşsa o kızın arkasından hayatta sallamz, gizli tutar. Yaşandı bitti durumu yani. Ama eğer dediğin gibi şöyle yptım böyle yaptım falan yok bu kız oruspu kaşar falan diyorsa %90 yalan dır söyledikleri. Veya kız buna tekmeyi basmıştır ve bu hazmedememiştir. Kuyruk acısı vardır. Yazık böyle tiplere üzülüyorum. 

Kimlerle ilişkilerimiz oldu... Kimiyle gönül ilişkisi kimiyle karı koca gibi hayat geçirdik. Hiçbiri için arkadan konuşma gereği duymadık. Çünkü arada ciddi bir yaşanmışlık vardı. Hepsi anı olarak kaldı... Biraz karakter varsa zaten bu anlatılmaz.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

ne kolay dertleniyoruz ya neyse otur kızla konuş varsa adamın dediği gibi şeyler ona göre yaparsın bişeyler ha yok derse daha ne sorun ediyosun ki 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

''Her ilişki bitki isimleri ile başlar, hayvan isimleri ile son bulur.''

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    birader bu amına koduğumun evladı izmirdeyse ben seve seve döverim...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

anlasılan senın manıtanın eskı erkek arkdası rahatsız edıyor varsada orospulugu sevıyorsan sıktr et onune bak onada onunden yemesını soyle ;)

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Hocalar konu nerden hortladı ya :D

hepimizin manitasının başına gelmiştir de genel bi yargı bu kız konusu değil yani toplumdaki insan modeliyle alakalı.

Yoksa yapılacak şeyi ben de biliyorum tavsiyeler için sağolun da ihtiyacım yok :D

Toplam Hit: 3956 Toplam Mesaj: 33