folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskişehir'deki Müridlerden Tavsiye ?

Eskişehir'deki Müridlerden Tavsiye ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

selamlar.

eskişehir anadolu üniversitesini kazandım ve özel bir yurtta kalıyorum. yurtta akşam yemekleri yarından itibaren başlanacak dendi.

ucuz öğrenci için ideal mekanlar var mıdır, özellikle okula yakın olursa çok iyi olur çünkü yurttaki yemekler dışında yemek yenebilecek yerler arıyorum.

eskişehir li müridler bu konuda yardımcı olursa çok minnettar kalırım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay be 5 yıl önceki halime çok benziyosun :)

Bak hoca yeşil bahar vs orda o caddedeki yemekcilerden gayet iyi ve ucuz yemek çıkar

-adalarında yemek bişeysi diye bi yer vardı tam hatırlamıyorum orda da ucuz değişik yemekler bulabilirsin

-tantuni olarak da kanatlının sırasında esparka doğru giderkenki tantuniciler 50krş daha ucuz oralara bakabilirsin

-bi de adalarda cağdaş bira evi var onun hemen bitişiğinde güzel kahvaltılık yemeklik yerler var tavsiye ederim

-cadı diye bi yer var çağdaş bira evinin biraz ilerisinde kız arkadaşınla gidebileceğin en güzel en nezih yer odaları bir sürü orda güzel kahvaltı yapabilirsin

-ismet inönü caddesinin (2.) sonunda üniversite caddesinin bitiği yerdeki ışıkların solunda kalıyo es damak diye bi yer orayı da tavsiye ederim

-turuncu tantuni iyidir çok da güzel tantuni çıkarır

şuanlık aklıma bunlar geliyo ulan nasıl aklıma düşürdün şimdi eskişehiri ha neyse haftaya geleyim bari :)

hangi bölümdesin ? hangi yurtta kalıyorsun ? Sakın cengiz erkek yurdunda kalıyorum deme :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

tam bir öğrenci şehri, pahalı bir şehir değil merak etme. tantunicilere git espark ın oralarda çok mekan var. adalar a da gidebilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

adalarda izmirlim var arada şehre indiriğimde oradan da yerim.

közde sandwich diye bişileri var. 3.5 tl :) + kola :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DarkFall bunu yazdı:
    -----------------------------

tam bir öğrenci şehri, pahalı bir şehir değil merak etme. tantunicilere git espark ın oralarda çok mekan var. adalar a da gidebilirsin.

pahalı değil mi :) hoca 2+1 70metre kare eve 480tl vermiştim 2008 yılında :/ ev konusunda acaip pahalı bi yer gece hayatı da pahalı ulaşımı da pahalı ha yerini bulursan ucuz bişeyler yiyip içebilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:

vay be 5 yıl önceki halime çok benziyosun :)

Bak hoca yeşil bahar vs orda o caddedeki yemekcilerden gayet iyi ve ucuz yemek çıkar

-adalarında yemek bişeysi diye bi yer vardı tam hatırlamıyorum orda da ucuz değişik yemekler bulabilirsin

-tantuni olarak da kanatlının sırasında esparka doğru giderkenki tantuniciler 50krş daha ucuz oralara bakabilirsin

-bi de adalarda cağdaş bira evi var onun hemen bitişiğinde güzel kahvaltılık yemeklik yerler var tavsiye ederim

-cadı diye bi yer var çağdaş bira evinin biraz ilerisinde kız arkadaşınla gidebileceğin en güzel en nezih yer odaları bir sürü orda güzel kahvaltı yapabilirsin

-ismet inönü caddesinin (2.) sonunda üniversite caddesinin bitiği yerdeki ışıkların solunda kalıyo es damak diye bi yer orayı da tavsiye ederim

-turuncu tantuni iyidir çok da güzel tantuni çıkarır

şuanlık aklıma bunlar geliyo ulan nasıl aklıma düşürdün şimdi eskişehiri ha neyse haftaya geleyim bari :)

hangi bölümdesin ? hangi yurtta kalıyorsun ? Sakın cengiz erkek yurdunda kalıyorum deme :D

iktisat bölümündeyim. hoca nerden bildin orda kalıyorum :D tavsiyeler içinde ayrıca çok sağol.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hala parayı irem kız yurduna mı ödüyorsunuz :D of ya ne günlerdi modemini kendime yönlendirip diğer herkesi banlıyordum sonra sabaha kadar 512kbps internetin keyfini çıkarıyordum :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

yok canım direk müdüriyete ödüyoruz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

he ben oranın ilk öğrencisiydim yemek kahvaltı var dediler 2 ay sonra geldi internet var dedile 3 ay sonra geldi sıcak su zaten elektrkli şovbenle alıyorduk neyseki toparlanmıştır ya benim dediğim 5 sene öncesiydi çok kral bi yöneticisi vardı oranın hala da orda galiba adını unuttum iyidir ya orası iibfye de çok yakın 5 dk zaten

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

bahsettiğin sorunlar artık yok hocam. :D

neyse konu dağılmasın tavsiyesi olanlar yazmaya devam ederse çok iyi olur her yeri kaydediyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

eskiden yeşil vardı öğrencilerin uğrak mekanı ucuz yemek yeri :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2564 Toplam Mesaj: 20