folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskişehirli Hocalar Yardım

Eskişehirli Hocalar Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

Hocalar kız arkadaşımla ikimizde bu sene ayrı yerlerde üniversteler kazandık ve buluşabileceğimiz orta nokta olarak eskişehiri belirledik  eskişehire geldiğimizde nerde kalabiliriz  otel , günlük kiralık ev v.s  gibisinden yardımcı olabilecek varmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kredi yurtlar rulz :) benim ki eskişehirde okuyordu ben kredi yurtlarda kalıyordum tabi sizinki başka :D

otellerde mutlaka evlilik cüzdanı isteyecek (yada ayrı ayrı girip giriş yaptıracaksınız)

pansiyonlara bak

gezecek yer de çok var bizim zamanımızda pek yer yoktu (2003) şimdi yeni garajın oralara felan hep parklar plajlar açılmış şansıma tüküreyim :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

kredi yurtlar rulz :) benim ki eskişehirde okuyordu ben kredi yurtlarda kalıyordum tabi sizinki başka :D

otellerde mutlaka evlilik cüzdanı isteyecek (yada ayrı ayrı girip giriş yaptıracaksınız)

pansiyonlara bak

gezecek yer de çok var bizim zamanımızda pek yer yoktu (2003) şimdi yeni garajın oralara felan hep parklar plajlar açılmış şansıma tüküreyim :D

-----------------------------

evet dediğin gibi oteller evlilik cüzdnı istiyorlar pansyonlara bakmamız gerek ama eskişehire daha önce hiç gitmediğimiz için ne nerededir  yardım gerekiyor pansyon tavsiyesi falan şurası iyidir gibisinden  daha önce hiç bilmediğim bi şehre böyle bodozlama gitmemiştim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Ne zaman geleceksiniz?Aynı odada kalma konusunda nerede kalabilirsiniz bilmiyorum ama kalacak oteller ve Eskişehir'in geneli hakkında yardımcı olurum seve seve.Birde hiç endişelenmeyin kaybolabileceğiniz kadar büyük bir şehir değil,doktorlar(merkez) nerede deyin bilmediğiniz bir yere girerseniz hemen göstereceklerdir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

eskigaraj dedimi gösterirler orda hoteller  var.

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

takipteyim konu başlığını.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

öğretmen evi iyidir, uygun fiyat, güvenli ayrıca

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

her yer otel burda. tutun tek kişilik odalar yan yana. aynı odada kalacaksanız birinizin odasına geçiverin öyle rahat olur. pek iyi pansiyon bilmiyorum ben buralarda.

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

günlük ev kiralayanlar var. facede filan grup var eskişehirde kelepir eşyalar diye, orda yaz hemen üşüşürler. pazarlık da yap. düşerler illa üç beş. öğrenmek istediğin bişey olursa öm at yardımcı olmaya çalışırım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

bende bu yıl eskişehiri kazandım az önce sahibinden de evlere bakıyodum bi ton günlük ev var ama 100 lira yazıyo illaki indirim olur işine gelirse bi bak hocam

kgd
Toplam Hit: 2620 Toplam Mesaj: 14