folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ethereum Madenciliği Nedir? Nasıl Yapılır ?

Ethereum Madenciliği Nedir? Nasıl Yapılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ebter bunu yazdı

o tren kaçtı reiz eth madenciliği eth 2.0 ile bitecek proof of stake coini olacak. 

knk ben de bunları duydum kartları falan satacaktım da 5 senedir diyolarmış bunu. hava cıva bunlar. eth biter başka şey kazarsın.

5 sene önceki kartla bile hala kazıyo millet.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Doge madenciliği daha cazip

Onu dene

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    ebter bunu yazdı

o tren kaçtı reiz eth madenciliği eth 2.0 ile bitecek proof of stake coini olacak. 

knk ben de bunları duydum kartları falan satacaktım da 5 senedir diyolarmış bunu. hava cıva bunlar. eth biter başka şey kazarsın.

evet doğrudur yıllardır bilinen birşeydi zaten bu tarz işlerde çok öncesinden planlama yapılır. Biraz geciktiği doğru ama yakında gerçekleşecek. Başka coin kazma konusunda haklısın başka şeylerde kazabilirsin ancak şuan eth kazan herkesin diğer coinlere geçtiğini düşünecek olursan karlılıkların düşeceğini öngörebiliriz.

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    yolbulucu bunu yazdı
    ebter bunu yazdı

mesele sadece o değil. eth pos'a geçecek muhtemelen yakın zamanda olacak. hiç bu kadar yakın olmamıştı ama ertelenebilir mi? evet. hadi 1 sene daha ertelesinden. ama mesele şu. senin masrafını çıkarman iyi ihtimalle 3 ay bulacak. acaba 3-4-5-6 ay sonra eth bu fiyatta olacak mı? fiyat çakılmaya başlarsa zarar etmeye başlarsın. başka birşey evet kazabilirsin ama bi aç bak 2018-2019da mining ne kazandırmış? benzer bir dönem geldiğinde ne kazanmayı bekliyorsun? ben eth için sene sonu 10k dolar üstü fiyat bekliyorum. hatta 20-25k gelse bile şaşırmam. gelir mi şüpheliyim ama şaşırmam. niye çünkü bunu hak ediyor. iyi güzel de 2017 sonunda 2500 doları gördü. sonraki dibi 80 dolarda buldu. benzer birşey olursa ne yapacaksın? başka coin kaz iyi güzel, eth ın %90 düştüğü piyasada diğerleri yüksek kalırsa tabi. o yüzden diyorum bu işe yatıracağın parayla eth al birkaç ay sonra satarsın. hatta iki katına çıkınca sat, ettiğin kârla bu işe gir. kazanamazsan da zaten havadan gelmişti dersin. şimdi herkes kâr ediyor duyunca hoşuna gidiyor. ama iş çiftlinkbank gibi olduğunda ne yapacaksın? elindeki kartları da kolay kolay satamayacağını unutma.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1622 Toplam Mesaj: 15
ethereum mining