Eticaret Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Selamlar,
    e-ticaret'e giriş yapmak istiyorum ama firmalar random özellikleri paketlere bölüp fahiş fiyatlar ile satıyor. Aramızda bu işi yapan güvenilir arkadaşlar varsa pinglerse sevinirim. Hizmet aldığınız bir yeri önermek isteyen olursa yine iyi olur benim için.

Ürün yerleştirme gibi olucak konu ama en azından dürüst ve iyi iş yapan firmaları listelemiş oluruz.

Şimdiden teşekkürler.

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Açık kaynak olarak yardımcı olabilirim. Opencart konusunda istediğin ve beklentini karşılayacak tüm seçeneklerim ve desteğim mevcut. Hemen hemen tüm sektörlere iş yaptım referanslarım mevcut. Detayları görüşmek için ulaşabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

Platinmarket çalışanıyım hocam, talebin varsa yardımcı olmak isterim.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

yerli firmalar 100% ihtiyacını görmeyecekse kullanmamanı tavsiye ederim.

bir de en basit haliyle herkesin yaptığı şeylerin dışına çıkacaksan yerli firmalar yine çok sorun çıkarıyor.

2 dil olayını bile düzgün çalıştırabilen yerli firma görmedim.

şu an bi müşterim tsoft ile uğraşıyor mesela. adamların türkçe gelmesi gereken ürün feedi ingilizce geliyor vs . verdikleri cevap ta "yok bizden değil, biz burda indiriyoruz türkçe geliyor" vs :P ama tr dışındaki herhangi bir ip den ingilizce geliyor feed, googlea da ingilizce gidiyor vs .

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

wordpress kur @Srcnx ile iletisime gec.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

IKAS Tavsiye ederim. İndirim vs. de isteriz iyi oranda. SEO konusunda çok başarılı altyapısından dolayı.

Düşünürsen bana ulaşabilirsin. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

wordpress kur @Srcnx ile iletisime gec.

ben ikna  oldum  :D 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hazır yerli paketlerden uzak durmanı tavsiye ederim. kendim ikas kullanıyorum ve memnun değilim. neden memnun olmadığıma dair yüzlerce teknik sebep sayabilirim. arkadaşım ideasoft kullanıyor 3 senedir, kafasında saç kalmadı. bana sorarsan bu tarz ürünleri fahiş fiyatlara kiralamak yerine @Antikky hocamında söylediği gibi kendi alt yapını tasarlat en azından ürün senin olsun. 

Sharp tarafından 21/Şub/24 18:22 tarihinde düzenlenmiştir

www.yesilgrow.com - Growshop
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Sharp bunu yazdı

hazır yerli paketlerden uzak durmanı tavsiye ederim. kendim ikas kullanıyorum ve memnun değilim. neden memnun olmadığıma dair yüzlerce teknik sebep sayabilirim. arkadaşım ideasoft kullanıyor 3 senedir, kafasında saç kalmadı. bana sorarsan bu tarz ürünleri fahiş fiyatlara kiralamak yerine @Antikky hocamında söylediği gibi kendi alt yapını tasarlat en azından ürün senin olsun. 

ikasta yaşadığın sorun nedir abi merak ettim ? özellik mi eksik yoksa varolan özellikler mi çalışmıyor

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

şuan yeni open cart kurdum 5-10 gün olmuş olabilir 1-2 gün panel yerlerini öğrenirken sıkıntı çektim ancak bence open cart ı bir kere sıkıntısız kurdurabilirsen iyi bir sistem diyebilirim.wp ise sıkıntı şu kaynak tüketimi deli gibi.

ikas - ideasoft falan o parayı hak etmez benim gözümde ilk olarak alayım bir hazır sistem dedim o sonra baya sıkıntı  her yıl o fiyatları falan ver

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Sharp bunu yazdı

ikasta yaşadığın sorun nedir abi merak ettim ? özellik mi eksik yoksa varolan özellikler mi çalışmıyor

özellik talep edemedik hiç o aşamaya gelemedik. zaten bizim anladığımız bir iş modeli olmadığı için sadece düzgün çalışmasını bekliyoruz.

- ayda kesin 2-3 gün 1-2 saatlik kesinti yaşanıyor. 

- aws de barındırmadan bahsediliyor ama sitenin bir kısmı aws de barınıyor. örn: ön sayfa çalışıyor ancak ürüne tıkladığında başka bi sunucudaki başka bi servisten hata mesajı geliyor.

- teknik bilgilerini genelde fuarlarda ve yatırımcılarda sergilemek için kullanıyorlar. 

- 10 kalem ürün ekledin sepetine 8.200 tl tuttu diyelim. 200 tl indirim yapıyorsun 8001 tl hesaplıyor ve bu ücret için ödeme linki çıkartıyor. (müşteriler o 1 tl'ye uyuz oluyor). 2 işlem (toplama-çıkartma) için arkadaşlara feedback veriyoruz. geri aldığımız dönüş şu "kuruşları hesaplarken hangi üründen ne kadar düşeceğini hesaplayamıyoruz". bu kuruşlar her siparişte birikiyor ve ay sonunda kasada fazla para çıkıyor.

- dns ile bir numara yapıp sitene hayalet kullanıcı çekiyorlar. bizim sitenin dns kayıtlarını geç yüklendiği şikayetiyle incelediğimizde bizim site load olmadan önce 100 farklı web sitesine yönlendirildiğini fark ettik. açıkcası google bunları bi gün yakalayıp sitecek. biz bunu sorunca bi anda bizim sitedeki dns yönlendirmeleri kayboldu. 

- 17:30 - 19:00 arası sistem güncellemesi yapıp siteni offline konuma getiriyorlar ve bunu önceden haber vermiyorlar.

- kullanıcılardan absürt dönüşler alıyoruz mesela 1 kere kullanıcı sepetine A ürününü ekliyorum ama B geliyor dediğinde inanmadık video çekip attı. 

- destekleri 24 saat aktif ancak eğer bir how to sorusu değilde bir sorunla gidip çözüm bekliyorsan dönüşleri haftalar sürüyor ve sonunda böyle bişey yok cevabı veriyorlar. 

- müşteri kesimin kamu kurumlarının networkünü kullanıyoras %90 erişim sorunu yaşıyorlar. bu konuda 1 kullanıcı üzerinden ikas, ideasoft, ticimax, trendyol, hepsiburada gibi siteler ile cross check yaptığımızda saçma sapan bir policy yüzünden sadece ikas alt yapısı kullanan sitelere erişim olmadı.

- sitenin seo skoru yerlerde. herşey kıp kırmızı. sebebini sorup çözüm istediğimizde, "seo kontrolünü ingiltere üzerinden yapın, sunucular almanyada" gibi bir cevap alabiliyorsunuz. 

- sitemap oluştururken eski linkleri google a gönderiyorlar. google amca giriyor bakıyor 404. 300 link var kırık linke gelince gidiyor ve senin sitene 1 hafta uğramıyor. desteğe yazıyorsun konuyu "öyle bişey yok diyorlar" ekran görüntüsü alıp atıyorsun 3 gün sonra manuel bir işlem yapıyorlar "öyle bişey yok diyorlar" siteye girip 1 url ekleyip 1 url siliyorsun ellerine tekrar sitemapi veriyorsun sonra geri dönüş hiç yok. 1 hafta sonra bi bakıyorsun sorun düzelmiş sanki sen mahallenin delisisin. 

daha yazardım ama yine sinirlerim zıpladı duruyorum. 

Resim

www.yesilgrow.com - Growshop
Toplam Hit: 992 Toplam Mesaj: 15
eticaret