folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Etkileyici Ve İkna Edici Bir Giriş ?

Etkileyici Ve İkna Edici Bir Giriş ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

Merhaba, size ilginizi cekebilecegini dusundugum bir urunu tanitmak istiyorum..

Merhaba, size hayatinizi degistirebilecek bi urun tanitmak istiyorum..

..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

içeri girmenle adamın çay söylemesi arasındaki sürede ürünü adama kaptırmalısın

çayı ya içsinlerde siktirolsunlar diye söler ki genele öle olur yada detayları konusurken ağzımız tatlansın

giriş cümlesi adamına göre değişir ama sigortaysa söyle bişeyler yap mesela... buralarda hırsızlık olur sel olur deprem olur vs olsa naparsınız?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bana sorarsan kafana göre her dükkana yada gözünü kestirdiğin yere girme. risk noktasında olanlar ve gerçektende kendini dükkanını yani sigorta edilmesi gerektiğine ikna etmeye çalış riskleri anlat. kazançlarını anlat. baktın olmayacak 2 tane kart bırak adama istediğiniz zaman buradan ulaşabilirsiniz diye. sonrası için beklemek gerekiyor.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Hmm cok güzel arkadaslar cok mantikli yazdiklariniz bir kac şey not ettim 

asdasdsa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

narkozMRT bunu yazdı:
    -----------------------------

bana sorarsan kafana göre her dükkana yada gözünü kestirdiğin yere girme. risk noktasında olanlar ve gerçektende kendini dükkanını yani sigorta edilmesi gerektiğine ikna etmeye çalış riskleri anlat. kazançlarını anlat. baktın olmayacak 2 tane kart bırak adama istediğiniz zaman buradan ulaşabilirsiniz diye. sonrası için beklemek gerekiyor.

narkoz'un dediği gibi almayacak adamın ayağına giderek moralini bozmana gerek yok. Çünkü belli bi yerden sonra, mesela günde ard arda 10 dükkana girdikten sonra 10'undan da olumsuz sonuç alarak dönmen hevesini kıracaktır. O yüzden heyelan riski olan, veya harbiden bi risk altında olan yerleri gözüne kestirip git. Nokta atışı yap yoksa bir yerden sonra canın sıkılacak ve hevesin kırılacaktır. Bir zamanlar su arıtma işi yapmştım bu şekilde.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

1)Satacağın sigorta hizmetinin diğerlerinden bir farkı varmı?

2)Fiyat olarak avantajı varmı?

Eğer bir farkı varsa müşteriye piyasa araştırması için anket dolduruyormuş gibi yaklaşabilirsin. Soruları o sorsun.

NLP dökümanları fln okursan faydasını görürsün diyaloğu nasıl yapacağınla ilgili ilginc taktikler öğrenirsin.

Bir diğer teknik ise görüşmeye gitmeden önce dükkanın asma kilidine görünür şekilde birkaç çekiç darbesi atmak ama çok da ters tepebilir tabi=)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    1)Satacağın sigorta hizmetinin diğerlerinden bir farkı varmı? 2)Fiyat olarak avantajı varmı? Eğer bir farkı varsa müşteriye piyasa araştırması için anket dolduruyormuş gibi yaklaşabilirsin. Soruları o sorsun. NLP dökümanları fln okursan faydasını görürsün diyaloğu nasıl yapacağınla ilgili ilginc taktikler öğrenirsin. Bir diğer teknik ise görüşmeye gitmeden önce dükkanın asma kilidine görünür şekilde birkaç çekiç darbesi atmak ama çok da ters tepebilir tabi=)

Harikasin şeyh :D 

asdasdsa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sigorta satışmı peh salla  hayatmı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

sigorta satışmı peh salla  hayatmı?

yok hocam zaten neyin satildigini önemli degil burda tartiştigimiz olay 

İkna kabiliyeti ve inandiricilik ?

asdasdsa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

dans ederek girerek ürün tanıtımını şarkıyla yapıpı broşür dağıtarak çıkabilirsin, yada küçük emrah taklidi yaparak ürünü tanıtıp başın önde çık :| fakat bizim ülkemizde birincisini yapınca dayak yeme ihtimalin var, bir diğer seçenek içeri çok sinirli gir; sinirli sinirli bağıra bağıra ürünü tanıt broşürü bırak sonra hızla mekanı terket :| hepsi işe yarar.

şibabdı şibalay şibabdı şibalay meydey meydey :D

Toplam Hit: 6246 Toplam Mesaj: 42