folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ev Dışında 48 Saat Uyuyamama Sorunu

Ev Dışında 48 Saat Uyuyamama Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bi süredir evden başka bi yere gittiğimde 2 gece uyuyamıyorum. O yüzden tatile filan gidince gittiğim gece ve ertesi gece asla uyuyamıyorum. 2 gün pç oluyor. Sonra bi yerde sızıp kalıyorum sonra düzeliyor aq.

Son bi yılda,

1- Ağvaya gittim uyuyamadım.

2- Ankaraya gittim uyuyamadım.

3- Çeşmeye gittim uyuyamadım.

4- Giresuna gittim uyuyamadım.

Doktora gittim tek seans 650 tl verdim :/// çok kafayı takma hepimiz ölcez raad ol deyip,

Rede*ra isimli ilacı verdi. Allah bu ilacı yapanların belasını....

Hapı içtin mi 20 dakkada öbür tarafa gidiyorsun AMA ERTESİ GÜN ASLA UYANAMIYORSUN. GÜNDÜZ GÖZÜN AÇIK AMA AKLIN TAMAMEN KAPALI. TARİFSİZ BİR EZİYET. Ha hapla uyumuşum ya da hiç uyumamışım farketmiyor.

Bi keresinde acilde doktor Avil + Lustral verdiler bende işlemiyor o gece uyuyamadım ertesi gün uyudum.

Yani bi kere uyuyunca sanki büyü kalkıyor aq. Ama vardığım gece ve ertesi gece HİÇ uyuyamıyorum. Sonra normale biniyor düzen. GECE 5/6 GİBİ UYUYA KALMIYORUM TIK OLMUYOR.

Pandemide evde kala kala kafayı yedim herhalde. Cidden hiç bi şeyi takmıyorum yani bilinç altımdan da haberim yok takıyosa eğer.

Ama şu da var geçen iki sefer arkadaşa gittim rahat rahat uyudum. İstanbul dışında bi sıkıntı var :))

Napcaz ya

zeybekustasi tarafından 01/Tem/22 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Yatağı yadırgama durumu herhalde seninki, bende de var. Kaynanaya falan gidince senin hesap 2 gün rezillik sonra düzeliyor. Ben saldım, seninki gibi üstelemiyorum. 11 yıllık evliyim hiç değişmedi. Çocukken de vardı gerçi..

Bi yere gitmeden önce 1 gece uyuma, ertesi gün gittiğin yerde uyuyabiliten olabilir. Sadece bi düşünce... 

Edit: imla

yanak tarafından 01/Tem/22 18:03 tarihinde düzenlenmiştir

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hay öyle yatak yagırgamaya tüküreyim mal gibi oluyorum,

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam ilaç yerine bol ayran tüketmeyi deneyebilirsin.Uyku konusunda iyi gelecektir.İlaç olarak kas kevşetici deneyebilirsin hem gevşetiyor hem uyku getiriyor.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam ilaç yerine bol ayran tüketmeyi deneyebilirsin.Uyku konusunda iyi gelecektir.İlaç olarak kas kevşetici deneyebilirsin hem gevşetiyor hem uyku getiriyor.

Hocam olay kafada bitiyor ya sağa dön sola dön uyuyamıcam uyuyamıcam deyip geriliyorum bi bakmışsın sabah ezanı okunuyor hala uyumamışım. Gevşeyemiyorum sanki.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Bazısı gamsiz olur her koşulda her ortamda uyur. Bakarsin adam seninle konusurken horlar. Otobüste yatar misil misil. Denize gider kumsalda uyur. Millete sanki bir düğme var, basiyor kapatiyor kendini. O kadar gamsizlar ki derin uyku, rem uykusunun dibine dibine vurarak yatarlar. Devrilirken uyuyan var mk hep imrenmisimdir. 

Mesela ben otobüste arabada asla uyuyamam. Bir keresinde 2 gece otobüs yolculuğuna denk geldim uyuyamadım 3. Gece arkada bayılmışım. Inecegim otogari 60 km gecmisim otobüs durmus mavin temizlik yaparken fark edip uyandirmisti beni. Askerde gorevdeyken komutan gündüz uyuyun gece uyuyamayacaksiniz derdi herkes yatardi ben debelenirdim. Nasil uyuyim gunduz vakti gunesin altinda mk. Sonra gecede iflahim kesilirdi. Misafirlikte uyuyamam cok zorlanirim. Aklimda bir sey varsa ki hep vardir uyuyamam sabahı ederim. Hayatimda kafami koyup rahat yattigimi hatırlatıyorum. Uyumak benim icin prosedür. Bence sorun psikolojik. En rahat kendi alanimda uyurum o bile gamsizlarin sagda solda bayılması kadar kaliteli bir uyku olmaz :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

zestat 15 mg yazsam kafanıza göre ilaç önermeyin diyecekler doğal yöntemler önersem işe yaramayacak arada kaldım.  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Tranko buskas iç , yatmana yakin

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Ben,  baktım uyumıcam kafada dusunceler var . 2 tane parol önden içiyorum, uyutuo

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Ben,  baktım uyumıcam kafada dusunceler var . 2 tane parol önden içiyorum, uyutuo

Safra taşların olursa ileride beni an , sık içme kardom yilda1

Kurtlar tasma takmaz....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben herhangibir yerde sandalyede bile uyurum :=.)

sana pek yardımı olmadı ama eczaneden daha hafif uyku ilacı isteyebilirsin . 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 4106 Toplam Mesaj: 25
uyku oncesı