folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ev İçin Tasarruflu Lamba Tavsiyesi

Ev İçin Tasarruflu Lamba Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Eve alacağim öncelik olarak lumen fazla olçak salon tüm odaları iyi aydınlatması şart

Tavsiye edeceginiz lamba varsa marka model olrak çok iyi olur 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Hocam ben 15-30 tl arası iyi bişey olsun üzemesin istiyorum bu dedigin ürün baya tuzlu gelir bana 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

Hocam ben 15-30 tl arası iyi bişey olsun üzemesin istiyorum bu dedigin ürün baya tuzlu gelir bana 

Bakkaldan LED bir tane al geç hocam, Philips'in LED'leri bile 2 sene önce 30TL'den fazlaydı :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Hocam şuraya bir bak, bir ara osram marka almıştım ışığı gayet iyi, belki 1-1.5 yıldır kullanıyorum henüz fire vermedi, f/p gibi geldi bana. 

https://online.tumpaelektrik.com/Kategori/aydinlatma/ampuller/led-ampuller?SortType=Price 

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

Bakkaldan LED bir tane al geç hocam, Philips'in LED'leri bile 2 sene önce 30TL'den fazlaydı :)

Hocam konuyu açma amacımda o zaten öyle almamak için paraya göre en iyisini alacağim yok philips düşünmüyorum zaten osram felan var 15 30 bandinda

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

o zaman hazır lambalardan konuşuyoruz.

e27 duylu 2000 kelvin yahut 2200 kelvin hadi onu da geçtim 2700kelvinden daha sıcak tonlu lamba satış linki paylaşabilecek var mı ? 

tabi 3.5w gibi değer değil 

60watt 100 watt 

eskiden halojen lambalar ile bu sıcaklık ve bu watların lümenini yakalardık ama şimdi çevre ve enerji söz konusu olunca maalesef halojen kalmadı diyebilirim:

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

ben led ampülleri bim'den alıyorum,içini açıp baktım gayet kaliteli komponentler kullanılmış.

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ikea ya yolun düşerse onlarda ucuz oluyo baya ampüller. galiba ampülden kar etmeyi beklemiyolar.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

A101 de 15 watt olanlar gayet kaliteli iyi ve ucuz

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

30 tl altı için bim a101 şok 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 2615 Toplam Mesaj: 27