Ev Kredisi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Elde yok avuçta yok peder yeni iş değiştirdi. Daha 20 gün oldu. Anne baba harici kefilde kabul etmiyorlar. Pederin zaten yüklü borcu var onun kefaleti kabul olmaz.Hatun perişan, benim hayaller yıkıldı.

Adaletini si***** dünya. 2250 maaş alıyoruz 1300 bordromuz var. Ne s*kim iş bu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

Emlak konut yüzde 20 peşin gerisi tüfe yada 0,70 falan veriyor baktın mı hocam onlara

Hocam o istanbuldaki belirli 30 proje için geçerli.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Oralarda Yeni yapilan toki yoktur dimi :w

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Aleyküm Selam kardeşimm.Antalya'da emlak danışmanlığı yapıyorum.O maaşa biraz kredi alman zor..Evliysen ve yenge çalısıyorsa gelirleri birleştirerek kredi alablirsin,ipotek ile alabilirsin yada kefil ayarlayabilirsen kredi limitini yükseltebilirsin

+

İpotekli olarak alman tavsiyedir. Ancak banka ekspertizi genelde ev için daha düşük kredi çıkartıyor. Sen evi 100.000'e bağlıyorsun. Ekspertiz denen dalyarrak sana ''burası için en fazla 80.000 TL veririz'' diyor. Siker misin sabaha mı bırakırsın.

o rakamında %75 ini alabiliyor :)) Onuda hesaba katarsak mürid evden vazgeçecek..

Yok hocam tüm prosedürleri biliyorum. Evin değeri ortalama 130 bin civarı bana 90 bin lazım işte :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam maaş yazısı almaya çalış verirlerse bazı bankalar o maaş yazısı üzerinden kredi veriyorlar

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam maaş yazısı almaya çalış verirlerse bazı bankalar o maaş yazısı üzerinden kredi veriyorlar

katılıyorum  , maaş yazısını kabul ederler , bankalarda firmaların asgari ücretten siğortalı gösterdiğini biliyorlar.

Vakıfbank olması kötü ,  memur zihniyeti var , riske girmeyeyim  diye vermek istemeyebilir. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

katılıyorum  , maaş yazısını kabul ederler , bankalarda firmaların asgari ücretten siğortalı gösterdiğini biliyorlar.

Vakıfbank olması kötü ,  memur zihniyeti var , riske girmeyeyim  diy vermek istemeyebilir. 

Hocam yazımın en başında yazdım. Gittiğim bankalar teb, ziraat, halk bankası son olarakta akbank. Ama kimse demiyor kaşeli kağıt getir diye hepsi bordro istiyor. Ben anlamıyorum evi zaten ödemezsem altımdan alacaksın sanane amk benim maaşımdan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı
    student bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Vakıfbank olması kötü ,  memur zihniyeti var , riske girmeyeyim  diy vermek istemeyebilir. 

Hocam yazımın en başında yazdım. Gittiğim bankalar teb, ziraat, halk bankası son olarakta akbank. Ama kimse demiyor kaşeli kağıt getir diye hepsi bordro istiyor. Ben anlamıyorum evi zaten ödemezsem altımdan alacaksın sanane amk benim maaşımdan.

Hocam biz Garantide yapıyorduk o işi sıkıntı olmuyordu..Özel bankalara özellikle yurt dışı kaynaklı bankalara vaşvur derim..İng,finans gibi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

iş bankası maaş yazısı kabul ediyor diye biliyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Ek olarak hocam..Emlak ofisleri ile görüş onlar bankaları cok iyi tanıdığı için müdürleri filan araya sokup kredi çıkartıyorlar.Biraz komisyon verirsin işini hallederler

Toplam Hit: 2626 Toplam Mesaj: 31
ev kredi mortgage kredisi