folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Evde Gelincik Beslemek ?

Evde Gelincik Beslemek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gelincikler yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla aşırı kindarmış. Kendilerine yapılan yanlışı asla unutmuyorlarmış. Gerçi kedilerde aynı mantık. 

Tuvaletinide kediler gibi kuma yapıyormuş. 

Sahibine yavrularını gösteriyor :

https://www.youtube.com/watch?v=OcCRZkeqFY8

mkyb tarafından 02/Oca/20 18:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Gelincikler yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla aşırı kindarmış. Kendilerine yapılan yanlışı asla unutmuyorlarmış. Gerçi kedilerde aynı mantık. 

oha bu kadar arkadaş canlısı olacağını düşünmemiştim. ben de mirket beslemek istiyorum, çok sempatik oçlar

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=OcCRZkeqFY8

hocam bence sahibini yavruları yesin diye götürüyor :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Çkünü yerler bi gece görürsün :D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

kemirgen zor ya, tavşan vardı benim, kabloları zor kurtarıyodum ibneden. kemirmesi mevzu değil elektrik çarpıp ölecek diye tetikte geziyodum. kesip yedim sonra

Sen nasıl bir insansın amk ya :D AF:SDF: AS:D f

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gelincikler yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla aşırı kindarmış. Kendilerine yapılan yanlışı asla unutmuyorlarmış. 

he bunu demeye geldiydim. küçüklüğümden biliyorum bu mevzuyu. bahçede neyim gezerdi bizim gelincik. ne zaman görsem elleşmez tam tersi uzardım ortamdan. bi' yanlış filan yaparımda musallat neyim olur diye korkardım :d

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

kemirgen zor ya, tavşan vardı benim, kabloları zor kurtarıyodum ibneden. kemirmesi mevzu değil elektrik çarpıp ölecek diye tetikte geziyodum. kesip yedim sonra

nasıl bir hayvan sevgisidir bu :D

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Vay amk, adam hannibal lecter çıktı

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    K4R4B4S4N bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hocam bence sahibini yavruları yesin diye götürüyor :)

İlk izlediğimde bana da böyle gelmişti. ^^` hâlâ da böyle geliyor. @.o,)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2562 Toplam Mesaj: 20
gelincik