Evdeki Dolarları Satsak!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Selamlar,

Dolar aldı başını gidiyor TL değer kaybediyor. Acaba diyorum herkes evindeki üç beş doları satsa bir faydamız olur mu? Bu arada savaş çıkma ihtimali de var sanırım bu sıralar. Savaş çıkarsa altın mı yoksa dolar mı aşırı yükselir?

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

herkes dediğin kaç kişi :D 50-100 kişi (dünyayı yönetecek kadar doların yoksa) istediğin kadar dolarlarını bozdur bi üfleme etkisi bile yaratmaz bence :D

MaviGozluDev tarafından 27/Ağu/13 10:05 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    tutum bunu yazdı

Selamlar,

Dolar aldı başını gidiyor TL değer kaybediyor. Acaba diyorum herkes evindeki üç beş doları satsa bir faydamız olur mu? Bu arada savaş çıkma ihtimali de var sanırım bu sıralar. Savaş çıkarsa altın mı yoksa dolar mı aşırı yükselir?

Çok anlamam ama savaş çıkınca  Altın yükseliyor olması lazım.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    tutum bunu yazdı

Selamlar,

ateş olsak ....

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam istersen 100bin dolar sat gene etkisi olmaz.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam istersen 100bin dolar sat gene etkisi olmaz.

ama yinede gittim bozdurdum.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Evet ben de böyle bir cevap bekliyordum aslında "yine de gittim bozdurdum" ben de bozdurmayı düşünüyordum ve ne kadar mantıklı olduğuna karar vermeye çalışıyorum. En azından TL için yapabileceğim birşey varsa yapmak isterim.

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya benim de evdeki elektronikleri yenilemem lazım bilgisayar, anfi falan

doların düşmesini bekliorum, daha çok mu beklerim?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

TCMB günlük 300 - 500 milyon dolar satıyor piyasaya..

Bir kişinin elindeki dövizleri bozdurarak doların fiyatını düşürmesi çok zor.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Altınmı alsak dahada artacak gibi savasta herzaman altın deger kazanır

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kesinlikle altın, büyük kayıp eden birisnin sözünü dinleyin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 5061 Toplam Mesaj: 36