Evdeki Dolarları Satsak!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bi' yerde okudum nerde okudum hatırlamıyorum ama bugüne okudum neyse sonuç olarak okudum ve şöyleydi merkez bankası başkanı mı neydi ya da merkez bankası direktdi ama merkez bankası olduğu garantiydi neyse işte o sene sonunda dolar 1,92'i görür diyordu yani buna bakarak diyebilirim ki bu dolaylarda gider bi' süre böyle daha da düşmez 1,90'ın altına. =)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla doların yükselmesi, dolar ile ihracat yapan firmalar adına kısa vadede faydalı bile olabiliyormuş. Ama sonuçta TL nin değeri de düşünce ekonomi de bozuluyor sanırsam. Dediğiniz gibi düşürülse bile kontrollü bir şekilde olması gerekiyor. İktisatçılar daha iyi bilirler heralde biz pek anlamıyoruz, zaten o yüzden soruyoruz ya :)

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    1 2 3 sesimle birlikte uyanacaksınız tamam mı?

1 2 3 ...!?#
    durmak yok yola devam.
    he dolar düşecek :O :@

savaş kapıda la herşeyden önce

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    5Agustos1921 bunu yazdı
    1 2 3 sesimle birlikte uyanacaksınız tamam mı?

1 2 3 ...!?#
    durmak yok yola devam.
    he dolar düşecek :O :@

savaş kapıda la herşeyden önce

Savaş her zaman için düzenimizi alt üst edecektir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Savaş sonrasını bekle, petrol, altın ve dolar yükseliyor. savaştan sonra petrol ve dolar düşer.

Errare Humanum Est
Toplam Hit: 5098 Toplam Mesaj: 36