Evim Sensin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.jetfilmizle.org/wp-content/uploads/2012/12/evimsensinizle.jpg

Filme giden oldumu arkadaşlar dün gittim bu filme filmde Özcan deniz olması sebebiyle özcan denize duyduğum gıcıklıkla birlikte filme karşı da önyargılarım vardı fakat filmi izlediğimde hoşuma gitti gerçekten çok güzel duygusal sahneleri var insanı ağlatacak cinsten özellikle son kısımları filan sağlam film çekmişler yalnız dikkatimim çeken şey oldu ilk 50 öpücük filmini izlediyseniz bu filmle benzer yanlarını çok gördüm konusu hemen hemen aynı gibi bir şey büyük bir esinlenme söz konusu? özgün olsa daha bir iyi olurdu sizin fikirleriniz neler?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

"a moment to remember"

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

türk sinema tarihinin yüz karası bir film daha :)

A Moment To Remember alınmış altına imza atılmış ve çekilmiştir..

Üstüne birde ben yazdım denilmiştir. 

Mekanları filan geçtimde.. Adamların hareketleri sigara yakışları bile mi kopyalanır amk..

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

seneryoyu birkac filmden (c)almislar gibi geldi hatta gibisi fazla

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

a moment to remember  filminin izlemediğimden bilmiyorum ilk 50 öpücük filmine benzettim bu demek oluyordki bir kaç filmin karması bir şey yapılmış

şimdi filmi bu kadar beğenmemin sebebini anladım film aşk filmleri kırpması film olduğundan orjinal oolsa bu kladar güzel olmazdı sanırrım :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

bu kadar olur vallaği a remember to moment'ın aynısını yapmışlar, araba, adamın tarzı iş, ev, annesi, dayısı, teyzesi hepsi aynı. bunu izleyip zorla duygulanmaya çalışacağınıza a remember to moment'ı izleyin direk duygunun etkisine girin. Türk sinemasında bu tarz kopyalara izin verilmemesi gerekli bence. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Ghajini diye bir film vardı ondan da bol bol (ç)alıntı mevcut. Bir film daha izlemiştim oda bir kaç senelik. Tüm filmler birbirlerini kopyalıyor. Dakikaları bile aynıydı. 15 dakikada bir hafızası gidiyordu. İnsan 20 dk felan yapar lan dakikası bile çalınırr mı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

nete düşene kadar bu filme para vermiycem :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aga filmde evleniyolar onu yapıyolar kız hastalanıyo ölüyo ve hala kar yağıyo :/ kar yapsa yağsa 2 ay yağar bütün film 2aydamı geçiyo amk :S bok gibi bi film.

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Filme sevgilinizle gidin normal kız arkadas falan degıl bencede bok gıbı suan dusunuyorumda ama o an nedense ıyı fılmmıs lan dedırttı bana, cıkınca bok bu dedım karışık mevzu :) 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bu kro , konuşmayı bile bilmiyor seslendiriyorlar maymun kılıklıyı 

yetenek zaten sıfır , tiyatro müzik eğitimin tek harfi yok ... 

neyse diyecez de bu tipleri "sanatçı" diye toplumun gözüne hangi vicdan hangi mantıkla sokuyorlar , hadi topluma saygınız yok sanata da mı saygınız yok nası bir zihniyetsizlik örneğidir anlamış değilim 

kültürü zehirliyorlar resmen , kasıtlı olarak yaptıklarını düşünüyorum . sanatsız kalan bir  milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir , sözünü hatırlamak gerek,  bu kroluğa "sanat" ve "müzik" diyen yeni nesillerin zihniyetini düşünmenizi öneririm , bunlar nasıl insanlar olacaklar ? 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 3916 Toplam Mesaj: 31