Evkurdan Senetle Laptop Alıcam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

1500-2000 tl arası fiyatlarda laptop almayı düşünüyorum. Kredi kartımda olmadığı için senetle almak zorundayım. Ama daha önce evkurdan senetle herhangi bişey almadım. Senet yapmak için ne şartlar aranıyo hangi işlemler yapılıyo bilgisi olan varmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    hocam evkurdan alma.başka yollar ara falan.çok pahalı + bide taksite senede girince çok pis uçuruyolar fiyatı.yok 3 ay sonra ödemeye başla falan filan ayağına kekliyolar milleti lan 3 ayda milyardermi olucan sanki gelirin zaten belli :D tanıdıktan kredi kartı bul yada git kredi kartı al.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam evkurdan alma.başka yollar ara falan.çok pahalı + bide taksite senede girince çok pis uçuruyolar fiyatı.yok 3 ay sonra ödemeye başla falan filan ayağına kekliyolar milleti lan 3 ayda milyardermi olucan sanki gelirin zaten belli :D tanıdıktan kredi kartı bul yada git kredi kartı al.

katılıyorum ayrıca evkur kefil istiyor.

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

Kefil istemeyen ve senetle laptop alabilceğim başka biyer varmı ? Ayrıca aradaki fark önemli değil taksitle ödiceğim için pek fazla zorlamaz beni.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    Seastar bunu yazdı:

Kefil istemeyen ve senetle laptop alabilceğim başka biyer varmı ? Ayrıca aradaki fark önemli değil taksitle ödiceğim için pek fazla zorlamaz beni.

hoca zorlamaması başka 3 liralık şeye 10 lira vermek başka.bak mesela ben 870 tl ye yada ona yakın bişey 850-900 arası laptop aldım geçen sene(evkurdan değil) arkadaşım evkurda çalışıyo aynı marka / model bilgisayarı 1200 civarlarında vitrine koyup 2000 civarında senetle sattığını söyledi düşün işte.siktir et.kredi çekip al daha ucuza geliyo.resmen insanları aptal yerine koyuyolar ona sinir oluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

evkurdan alma hocam. fiyat olarak pahalı. daha ucuza bulabilirsin

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:
    Seastar bunu yazdı:

hoca zorlamaması başka 3 liralık şeye 10 lira vermek başka.bak mesela ben 870 tl ye yada ona yakın bişey 850-900 arası laptop aldım geçen sene(evkurdan değil) arkadaşım evkurda çalışıyo aynı marka / model bilgisayarı 1200 civarlarında vitrine koyup 2000 civarında senetle sattığını söyledi düşün işte.siktir et.kredi çekip al daha ucuza geliyo.resmen insanları aptal yerine koyuyolar ona sinir oluyorum

----------------------------

Beni düşündüğün için eyw saol. Ama nakit 1500 tl verebilme şansım yok şuan için. Taksit olduğunda 2000 tl veririm sıkıntı olmaz. Kredi kartım olsa zaten alışverişi kartla yaparım ya da kredi çekerim söylediğin gibi. Ama daha önce bi krediye kefil olduğum ve dosyada icralık olduğu için bankalar ne kredi ne de kredi kartı veriyo. Yani mecburen senetle almak zorundayım.

Evkur olacak diye bi kural yok başka senetle laptop alabilceğim yer varmı ? benim tek bildiğim evkur olduğu için öyle yazdım. Kefil falan istemesin yeterli. Birde kefil aramayalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Seastar bunu yazdı:

1500-2000 tl arası fiyatlarda laptop almayı düşünüyorum. Kredi kartımda olmadığı için senetle almak zorundayım. Ama daha önce evkurdan senetle herhangi bişey almadım. Senet yapmak için ne şartlar aranıyo hangi işlemler yapılıyo bilgisi olan varmı ?

bildiğim kadarı ile sadece bordro istiyor. yüksek rakamlarda kefil isteyebilir.

not: tanıdığında kredi kartı var ise onunla başka bir yerden al. evkur + fahiş fiyat.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sakın evkurdan almayın kürdan bile almayın ordan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

sakın evkurdan almayın kürdan bile almayın ordan

evkur mağazasından içeri girdiyseniz nefes bile almayın. böyle ... firma olamaz. Bizim arkadaşı resmen süründürdüler bi cep telefonu için.

Naber la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

evkurdan sakız bile alınmaz. Adamın donuna kadar alırlar elinden satış politikaları; Müşteriyi kandır ve onu sömür. Benden söylemesi. 

Toplam Hit: 18732 Toplam Mesaj: 26