folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evlilik Öncesi Fikirleriniz

Evlilik Öncesi Fikirleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    Yaş 24

Cinsiyet Erkek

iyi düşündün mü hocam :D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Kafayımı yedin yav ne evlenmesi,

kızlarını  severken iyiydi.

2 prenses gökten düşmediler heralde :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Mobilya bursa İnegöl ama bütün dükkânları gez hemen alma aynı mobilya üretici tek satıcı 10 tane fiyat farkı çok İst nakliyeyi verirsin getirirler nasıl mobilya ararsan orda 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

O dönemde Armutlu fena olmuyor. Fiyatları da uygun oluyor. Ben gitmiştim memnun kaldım. 

Denizin durumu ne olur bilemiyorum. Eğer istersen aile havuzları var sadece sen ve ailen oluyor orada vs... vs...

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

başlığı okuyup direk cevap yazıyorum. :) arayı uzatabildiğin kadar uzat. zaten pişman olmamama ihtimalin 100000. da 1 oda piyango gibi sana çıkmayacaktır.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

mobilya konusunda İder Mobilya olabilir fabrika satış mağazası olduğundan piyasada en uygun onlar satıyorlar.Daha ucuz almak istiyorum sıkıntı çıksa da kurumsal hizmet almama gerek yok diyorsan inegöl'e gidebilirsin ,peşin parayla iyi pazarlıkla ürün alman mümkün olabilir.

Paraya kıyablirim dersen,farklı konseptler için ankara sitelerde gidebileceğin yerler var.Pahalıdır,ama iyidir,farklı bir sürü alternatif bulabilirsin.

Beyaz eşyanı spotçu bul,ben ankaradan itfaiye meydanında bir yerden almıştım..kredi kartına taksit yaptırabilirsin. ya da n11 bonus kuponlarla alabilirsin .

Tekstil mağazam var, evinizin tül perde nevresim vs. kısacası ev tekstili konusunda " Taç ve Pierre Cardin  " markalı ürünlerde sana yardımcı olabilirim. ihtiyaçlarını belirlersin. kargolar adresine gönderebilirim .

Balayı için "deniz kum güneş" alternatifi Bolu abant önerebilirim.Yeşile doğaya doyarsınız resmen. 2-3 gününü buraya ayırabilirsin. Abantta konaklarsın. Büyük abant otelinin balayı misafirlerini güzel ağırlıyorlar..orada kalıp Gölcük özellikle Yedigölleri gezmenizi tavsiye edebilirim.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Bende ankaradayım 

Nisan mayıs gibi benimde düğün olacak inşallah 

Özellikle mobilya konusu sıkıntı fiyatlar çok uçuk varsa tavsiye edebileceğiniz yer gider bakarım

Balayı mevzusu bizdede sıkıntı nereye gidelim napalım ne edelim 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Alışveriş işini kadına bırak, yoksa kafanın etini yer.

Şahsi görüşüm evlenme.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

Hocam mobilyayı bursadan ve ankaradan uyguna alabilrisin. ben bursadan bi firma aracılığı ile getirttim, uygundu ama kaliteli değiller. Çok da takılmıyorum, 5 sene götürsün yeter, zaten çocuklar büyüyünce değiştirmeyi düşünüyorum. Sen kaliteli ürün istiyorsan bellona, istikbal den şaşma derim.

Altın için bi tanıdık bulmuştum ama araştırdığımda 3 aşağı 5 yukarı hepsi aynı oranda öpüyorlar : )

Kına malzemeleri, bohça vs hepsini mahmut paşa dan ve ist/pendik den aldık. Tavsiye ederim.

Balayını concorde de luxe'de yaptım çok iyi otel. Ayrıca geçen sene mayıs ayında bodrum club blue dreams'e gittik, hem uygun hemde çok sevdim konseptini. Göz atmanı tavsiye edebilirim.

sağol hocam bu tasviyelerini hemen araştırıcam

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    bigwave bunu yazdı

mobilya konusunda İder Mobilya olabilir fabrika satış mağazası olduğundan piyasada en uygun onlar satıyorlar.Daha ucuz almak istiyorum sıkıntı çıksa da kurumsal hizmet almama gerek yok diyorsan inegöl'e gidebilirsin ,peşin parayla iyi pazarlıkla ürün alman mümkün olabilir.

Paraya kıyablirim dersen,farklı konseptler için ankara sitelerde gidebileceğin yerler var.Pahalıdır,ama iyidir,farklı bir sürü alternatif bulabilirsin.

Beyaz eşyanı spotçu bul,ben ankaradan itfaiye meydanında bir yerden almıştım..kredi kartına taksit yaptırabilirsin. ya da n11 bonus kuponlarla alabilirsin .

Tekstil mağazam var, evinizin tül perde nevresim vs. kısacası ev tekstili konusunda " Taç ve Pierre Cardin  " markalı ürünlerde sana yardımcı olabilirim. ihtiyaçlarını belirlersin. kargolar adresine gönderebilirim .

Balayı için "deniz kum güneş" alternatifi Bolu abant önerebilirim.Yeşile doğaya doyarsınız resmen. 2-3 gününü buraya ayırabilirsin. Abantta konaklarsın. Büyük abant otelinin balayı misafirlerini güzel ağırlıyorlar..orada kalıp Gölcük özellikle Yedigölleri gezmenizi tavsiye edebilirim.

çok naziksin eyvallah hocam bu perde konusunda paslasabiliriz perde dikilecek zaten 

yedigöller köyüme 30 km uzaklıkta cok severim sık sık gittiğim bi yer o sebeble balayı için daha anlamlı bi yer olsun.

iyi niyetlerin için teşekür ediyorum.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 5048 Toplam Mesaj: 48
evlilik fikir tecrübe