Evlilik Teklifi Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam hacılar, bir bekar daha kayıyor gökyüzünden. Bir evlilik teklifi yapmak istiyorum fakat aklıma bir şey gelmiyor, istanbul da yaşıyoruz ikimizde. Boğazda yat kiralayıp köprüye lazer ile yazı yazdırıcaktım fakat hoşlanmadığını öğrendim arkadaşlarından. Bu yüzden farklı ve güzel önerilerinize ihtiyacım var.. Bütçe sıkıntım olmasa da max 1-1.5 bin tl harcamayı düşünüyorum.

Şuan kafamda ki fikri de sizinle paylaşmak istiyorum,

sahil de güzel bir restauranta yemeğe gitmeyi düşünüyorum. Yemek bitiminde, bir tekneden pankart açılması ve volkan patlatmasını düşünüyorum sonrasında, bu tekne ile bir 30 dk boğaz turu yapıp tekne içinde önceden koyduğum gülleri vermek istiyorum..

Bu fikir geliştirilebilirse yorumlarınızı ve farklı fikirlere sahip olanlar var ise fikirlerini yazarsa çok sevinirim..

Teşekkürler.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Tebrik ediyorum,

Eskiden bu konuda hayal gücüm çok iyiydi ama sonradan saldım gitti :)

Büyük bir tektaş veya baget kesim şık bir pırlanta alırsan en akılda kalıcısı o olur bu devirde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Teşekkür Ediyorum Hocam, o işlemleri hallettim. Tek sıkıntım teklifi nasıl yapıcağım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mesela ışık gören herhangi bir duvara "benimle evlenir misin ?" şeklinde bir grafiti yaptırıp yenge hanımı oraya götürüp yazıyı okutup yüzüğü çıkarabilirsin.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çıtayı yükseltmeyin la : )

kinder süprizin içine yüzüğü koy ver : )

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

çıtayı yükseltmeyin la : )

kinder süprizin içine yüzüğü koy ver : )

Hocam, iyi bir şeyler olsun kinder süpriz basit kaçıyor :))

@lhanet

hocam güzel fikir fakat, duvarı nerde ayarlıcaksın. Yemek yedikten sonra nerelere götüreceğim kızı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Sinemaya git sinelada elini tut, sinemadan çıkınca gözlerine bak SİNEMADA ELİNİN ELİMDE TERLEMESİNİN BİR ANLAMI OLMALI, SESİNİN SESİMDE  YANKILANMASININ cebinden çıkart yüzüğü benimle evlenirmisin de. Öyle şaşalı şeylere ne gerek var.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

:) Başka teklife açığım hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben Boğaz zımbırtısını yapacaktım gidiyorsun Oray'a neden gittiğin belli yanında ki teknede lazerler filan sürprizi olmuyor 

bende yıldız parkında çok güzel köşkler var ister orada yemekte et ister göl var üstündeki köprüde ben öyle yaptım 

istersende Galata kulesinde akşam yemeği ayarla rezervasyon yaptır numarası var bende istersen veririm

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evlilik teklifi

hocam su sahne gayet güzel. yüzük kıza gelirken arkadan keman da çalsa tadından yenmez.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

evlilik teklifi

hocam su sahne gayet güzel. yüzük kıza gelirken arkadan keman da çalsa tadından yenmez.

yüzük nasıl düştü hocam ya :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 2133 Toplam Mesaj: 34
evlilik teklif