Evrimin Resmi Süper

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    evrim teorisi çürütülememiştir. lakin kanıtlanamaıştırda. adı uzerinde teori...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

www.google.com ---> Search: "define:theory"

-----

a well-substantiated explanation of some aspect of the natural world; an organized system of accepted knowledge that applies in a variety of circumstances to explain a specific set of phenomena; "theories can incorporate facts and laws and tested hypotheses"; "true in fact and theory"

-----

Teori kanıtlanmış hipoteze denir...

Soylediğin doğruluğu kanıtlanmamış şeyin adı hipotez...

www.google.com ---> Search: "define:hypothesis"

-----

a proposal intended to explain certain facts or observations 

-----

Hipotez doğruluğu kanıtlanmamış olandır... 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    evrim teorisi kanıtlanmamıstır. kanıtlanmıstır diyen varsa buyursun kanıtlasın.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    -----------------------------
    evrim teorisi kanıtlanmamıstır. kanıtlanmıstır diyen varsa buyursun kanıtlasın.

cumhuriyetin bilim ve teknik mi teknoloji mi her neyse ekinde yazıodu kanıtlandı die üstelik genlerin mekanizmasıyla kanıtlamışlar okumanı öneririm

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bana diyecegine otur kendin oku. kanıtlanmıs teori kanun olur. evrim kanunu degil evrim teorisidir. ve kanıtlanamamıstır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    evrim teorisi çürütülememiştir. lakin kanıtlanamaıştırda. adı uzerinde teori...

Çürütüldü, önce bir araştır yorum yazarken... 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hocam bos bos yorumlar yazmayın. oturup adam gibi arastırın. evrim teorisi ne çürütülmüştür, nede kanıtlanmıs ve evrim kanunu adını almıstır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    DkN bunu yazdı:
    hocam bos bos yorumlar yazmayın. oturup adam gibi arastırın. evrim teorisi ne çürütülmüştür, nede kanıtlanmıs ve evrim kanunu adını almıstır.
    dkn çürütüldü olm o teori iyi misin sen =)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    hakikatende yorumlarından ne kadar boş olduğun belli. Kalkıp cevap verende kabahat...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

yaklaşık dört yıldır bu teoriyi araştırıyorum. Bu teorinin kökeni yüz yıllar öncesine dayanıyor. Şuan evrim teorisi bilimsellikten çok bir dogmatiğe dönüştü maalesef. Abd de bilim enstütileri tarafından Akıllı Tasarım denilen bir teori başlatıldı bu da evrim teorisne zıttır. Yaradılış görüşünü savunur. Çizilen resimler güzel ama dinazor kısmı saçma olmuş. dinazorlarla ile fillerin bir akrabalıkları yok. Zaten dinazorların yok olma nedeni hala araştırlmakta.3-4 şey üzerinde duruluyor.

Harun Yahya yı sevmem, ama çalışmalarına saygı duymak lazım. Benim bu konudaki favorim, daha önce discovery bilim ensütisinde çalışmış Mustafa Akyol dur www.mustafaakyol.org.

Yabancı bilim adamı olarak da Micheal Behe yi tek geçerim yazdığı (Darwin in kara kutusu adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim.

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 7519 Toplam Mesaj: 42