folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder F Klavye Öğrenme Programı (İstek)

F Klavye Öğrenme Programı (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    yardımcı olabilecek varmı...  f klavyeye alışabilmem için  program lazım..  oyunlarda olablir.. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    varmı bi hayırsever..  :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    "10 parmak klavye" diye program vardı onunla geliştire bilirsin. elimde vardı ama nerede olduğunu bulamadım.

boş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    lise'de sağolsunlar öğretmişlerdi, daktilo kitabıyla akütakem yazdırarak falan.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.com/files/163134700/HotKey_v0.95_Beta_Kur.rar.html bunu indir güzeldir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bizim okulda da klavyeleri toplayip attılar sora para toplayip F klavye aldilar  bende hocaya dedim siz F ile ben Q ile yazayim gerekirse evden klavye 

getiriyim die  . tabi çok kızdı ama F kulllanip kasacama Q kullanip 10parmak yazarım 

ANTI F :D  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

F klavye tak chat e gir 1 ay chat yap tamamıdre

Ben hem F hem Q yazıyorum

Sabah 8 akşam 5 F akşam 6 Gece 00 Q :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek

en iyi klavye f dir, türkçemize göre hazırlanmıştır.

f klavye bilen birisi yazı yazmaktan hiç yorulmaz,

ben şahsen f klavye kullanıyorum, dönemimde sınıf, aynı zamanda okul birincisiydim.

f klavyeyi çok severim, normal q klavyeyi denetim masasından f e çevirrim, zaten bakmadan ve seri şekilde yazıyorum, sabaha kadar durmadan yazı yazsam hiç yorulmam ;)

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    sağolasınız.. bende kullanmaya başliym. bundan sonra bi bu kalmıştı işte :P

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Memati92 bunu yazdı:
    -----------------------------

en iyi klavye f dir, türkçemize göre hazırlanmıştır.

f klavye bilen birisi yazı yazmaktan hiç yorulmaz,

ben şahsen f klavye kullanıyorum, dönemimde sınıf, aynı zamanda okul birincisiydim.

f klavyeyi çok severim, normal q klavyeyi denetim masasından f e çevirrim, zaten bakmadan ve seri şekilde yazıyorum, sabaha kadar durmadan yazı yazsam hiç yorulmam ;)

-----------------------------

aynısını bizde F klavye kullanmak zorunda kaldığımızda F yi Q ya çevirerek yapıyorduk  Qtürkçe Ftürkçe   2side türkçe olduna göre 2side türkçemize göre hazırlanmış demektir ancak bazı yerlerde prosedür olarak kullanılır bunun sebebi ise  Qklavyeler yokken  türklerin daktilo ile yazı yazmalarıdır ancak yeni nesil pc ye ve klavye ye Q ile alıştı  o yüzden F ye geçmeye gerek yok   haa bu arada bizim okuldaki gibi f klavye kullanmaya zorlanirsaniz denetim masasinin her zaman emrinize amade olması çok güzel birşey

sanırım f klavye nin niye hala vaar oldunu anladınız ?  

Toplam Hit: 5925 Toplam Mesaj: 20