folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Sebep

Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Sebep

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Kapatıyorum. Çünkü - 1: Zaman kaybı.

Kapatıyorum. Çünkü - 2: Bayağılık diz boyu. (Hatta b..'a battık bile denebilir.)

Kapatıyorum. Çünkü - 3: Lüzumsuz.

Kapatıyorum. Çünkü - 4: Çağdaş dedikodu.

Kapatıyorum. Çünkü - 5: Mahremiyet nerede?

Kapatıyorum. Çünkü - 6: İyi bildiklerimi kötü görmek kalbimi yoruyor.

Kapatıyorum. Çünkü - 7: Sanal ilişkilerin yıpratıcı bir yanı var.

Kapatıyorum. Çünkü - 8: Yüz yüze dostluklar istiyorum. (Çok şey mi istiyorum?)

Kapatıyorum. Çünkü - 9: Kimsenin paylaştıklarını beğenmek zorunda değilim.

Kapatıyorum. Çünkü - 10: "İlişkisi var" ifadesindeki sığlıkta boğulanları, profiline bunu eklemeyi bir halt sananları görmekten bıktım.

Kapatıyorum. Çünkü - 11: Aslolan ayıpları örtmektir. Peki burada?

Kapatıyorum. Çünkü - 12: Eskiden iki yüzlülük vardı. Şimdi çok yüzlülük moda.

Kapatıyorum. Çünkü - 13: Burası mütedeyyin insanlara göre değilmiş, anladım!

Kapatıyorum. Çünkü - 14: Feysin bir teşhir yeri olmasından ve bu sergilemeden hiç kimsenin rahatsız olmamasından korktum, kaçıyorum.

Kapatıyorum. Çünkü - 15: Bir sosyal ağın siyasi arena olarak kullanılıyor olması bize has bir özellik olsa gerek. Hele bir fikre karşı olmayı, kişilere hakaret etme hakkı sayan anlaşılmaz yapı?!

Kapatıyorum. Çünkü - 16: "İletişim araçlarının artması insanın kalbine ulaşmamıza yetmiyor."

Kapatıyorum. Çünkü - 17: Gidiyorum, kimse peşime takılmasın. Çünkü ben kimseyi takmıyorum! :)

Kapatıyorum. Çünkü - 18: Suizanna sebep oluyor. Oysa biz hüsnüzanna memuruz.

Kapatıyorum. Çünkü - 19: Paylaşmak çoğalmaktır sanıyordum. İlginçtir paylaştıkça tüketiyoruz ve tükeniyoruz.

Kapatıyorum. Çünkü - 20: "Kabul edelim, artık 'söz', azgın bir çağın ve derisi kalınlaşmış insan türünün vicdanına işleyemiyor."

Kapatıyorum. Çünkü - 21: Eşimi ve çocuğumu çok seviyorum.

Kapatıyorum. Çünkü - 22: Kendimi seviyorum. (Hem de sizin düşünemeyeceğiniz kadar.)

Kapatıyorum. Çünkü - 23: Liseli ve üniversiteli gençlerin şuursuzca takıldıkları bir âlemde daha fazla kalama(z)dım.

Kapatıyorum. Çünkü - 24: Edilgen olmaktan bıktım. Etken bir hayata yelken açacağım.

Kapatıyorum. Çünkü - 25: İşledim. Yattım. Çıktım. Gidiyorum. (Kalanları Allah kurtarsın!)

Kapatıyorum. Çünkü - 26: "Evcilleştirilmiş magazin" de olsa magazin istemiyorum.

Kapatıyorum. Çünkü - 27: Çağ açıp kapatmak değilse de yaptığım, zoru başarmak istiyorum. Hiç kimse "Bunun neresi zor?" demesin. Denemek isteyenlere yardım edilir. (Feys'i kapatmak mı? Birçoğunun hayali bile almıyor bunu!)

Kapatıyorum. Çünkü - 28: Yaşlanıyor muyum ne?

Kapatıyorum. Çünkü - 29: Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider. Kaç kişi itti?

Kapatıyorum. Çünkü - 30: "Gitmeyin!" diyen yok. Herkes "Gidemezsiniz ki!" diyor.

Kapatıyorum. Çünkü - 31: Arkadaşlık isteği gönderen birini kabul etmezsem -ki kabul etmek zorunda değilim- huzursuz oluyorum.

Kapatıyorum. Çünkü - 32: Günlük hayatta hiçbir fikri olmayan insanların burada her şeyi kendi fikirleriymiş gibi paylaşıyor olmaları çok saçma.

Kapatıyorum. Çünkü - 33: Çağdaş hesap.
    Doğum yılı: 1971 (1+9+7+1)=18
    Gelen yıl: 2011 (20+1+1)=22
    18+22=40
    Hilmi Hoca'nın 40. yılı hayırlı uğurlu olsun. (Malum siyasi zat bu hesap için inşallah telif hakkı istemez.)

Kapatıyorum. Çünkü - 34: Paranoyak olmadan gitmem lazım!

Kapatıyorum. Çünkü - 35: Akıbet endişesi duymayanların akıbetinden endişe edilir.

Kapatıyorum. Çünkü - 36: Herkesin narsis bir yanı varsa -ki var- bunu dile getirmenin çağdaş yolu. (Ben de dâhil.)

Kapatıyorum. Çünkü - 37: Haklı çıkmaktan bıktım.

Kapatıyorum. Çünkü - 38: Artık Reklam Olmasın adresinde olacağım. Birkaç şiir, birkaç yazı, birkaç yorum...

Kapatıyorum. Çünkü - 39: Bol bol okuyacağım. Ne mi? Biraz gazete, bazen dergi, en çok kitap. Sonra hayat.

Kapatıyorum. Çünkü - 40: Her doğru her yerde söylenmezmiş. Farkındayım. Üzeri çizilmiş maddeleri yazmadan kapatıyorum.

Kapatıyorum. Çünkü - 41: Kırk bir kere maşallah, desinler diye. (Çünkü öyle!)

Kapatıyorum. Çünkü - 42: Ben gittikten sonra feysin halini merak ediyorum.

Kapatıyorum. Çünkü - 43: Milleti "çünkü"lerle bıktırdım.

Yeni:
    Kapattım. Çünkü - 44: "Ego Tatmin Etme Sitesi" olmuştu feys. (Ben de egolarımı tatmin ettim ve kaçtım.)
    Kapattım. Çünkü - 45:   Tahammül etmek zorunda olmadığım bir sürü şeye herhangi bir şekilde tahammül etmek istemiyorum.

Güzel yazmış şimdi 45 tane haklı sebep yazmış. Kimseye kapatın demiyorum sadece güzel paylaşım :))

alıntıdır; Burdan

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende kapamayı düşünüyorum ya harbi zaman kaybı :F

sadece hoşuma giden yanı sevdiğim insanların fotoğraflarını görebiliyor olmam modern albüm yerine geçmesi :F

ayrıca "Fotoğrafımı beğenir misin ?" diyenlere kılım :@

açıkçası böyle konuştuktan sonra zaten zamanı olmayan adamın ne işi var feyste tıvitır da ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

kapadım rahatım :)

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

1 tane açık tutma sebebim 45 sebebi birden siler

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:
    -----------------------------

1 tane açık tutma sebebim 45 sebebi birden siler

-----------------------------

ben o sebebi buldum artık gerek yok. ama yine bi sebep gerekir diye kapatmıyorum :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahir
    Sahir's avatar
    Erkek

Sadece friendfeed'te "işi bilenler" takılıyo oranında ağzına sççaklar az kaldı görüşündeyim..

facebook ölsün istiyorum :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

telefonuma pek kontör yükleme alışkanlığı olan bir insan değilim, 0.facebook.com üzerinden rahatlıkla arkadaşlarımla mesajlaşıyorum. bu hepsine bedel.

doğru kullanmayı bilmiyorsan 4500 sebep daha bulabilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

çızdım

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Hele hafiften hoşlandığınız bi kız varsa harbiden paranoyak oluyorsunuz lan.Kimin bağlantısına ne yorum yapmış kimin neyini beğenmiş diye.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

olsa dükkan senin  hacı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

beğenmiyosan kullanma arkadaş. kendine göre olan sebepleri başkasına anlatmak hiç bi halta yaramaz :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 5457 Toplam Mesaj: 39