folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Sebep

Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Sebep

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Recep ivedik durumu özetliyor ......

http://www.vidivodo.com/462869/recep-ivedik-_-facebook-amele-kayniyor

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

abi neden sürekli bu facebook'a bi bok atma cabası var kullanan adam memnun değil mi sizce ?

her facebook'a üye olan liseli ergen olmak zorunda mı ?

epeydir facebook'a üyeyim gayette güzel gidiyor arkadaşlarla sürekli muhabbet edebiliyorum msn açmıyorum genelde oradan daha rahat oluyor

arkadaşlarımın beğendiği karikatür veya videoları izleyebiliyorum

müzik ve spor sayfalarına üyeyim yeni haberleri alabiliyorum başka kaynaklarla uğraşmadan 

o an içimden birşey geçiyor arkadaşlarımla paylaşıyorum veya onların düşüncelerini öğrenebiliyorum

bir zamanlar bilgisayara saldırırlardı şeytan icadı diye yok insanı yoldan çıkarır çocuklara zaman kaybı yaratır ders çalışmazlar filan diye şimdi facebook için aynı 

kelamlar dönüyor adam akıllı kullanınca herşey güzeldir yoksa cep telefonunu bile saçma bi icat diye yargılayanlar çıkabilir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

46. Facenin Booku Çıktı

Bozamaz Aramızı Yarasa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HotWingsSPH
    HotWingsSPH's avatar
    Erkek

harika ya :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kapatali 1 yil oldu.

Hayatima renk geldi amk. Yok falan baglantiyi begen. yok bunu paylas. bu video ya gul. Corbanin suynun suyunu taniyor olabilirsin.

Tarlana karga gelmis git kov. Amk face de onun bunun pesinde kosup histeri krizlerine girmekten is yapamaz oldum. sonra kapattim.

Allah a sukur, artik hic te umurumda degil. Artik aksamlari eve gittigimde video paylasmak yerine, oglum ile oynuyorum.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

cidden gerek yok

ama ıs yapıyorsanız durması gerekıyor ben kısısel bılgılerıemı degıstırıp her gun gpordugum arkadasları sılıp kurumsal olarak reklam amaclı devam etmeyı dusunuyorum.

Su anda bilgilerin hepsini sıldım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

farklı olma egosunda bi insan, eminim bunu faceasinde de paylaşmıştır. tabi facede çok saçmalık var ozaman o cins insanları silerek nasıl kullanacağını kendinn belirlersin.

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Kimsenin zaten paylastıgını beğenmek zorundasın diye bişey yok ki :D Bencede vakit kaybı ama bu yazıyı kim yazdıysa aşağılık kompleksi var.Sürekli kendimi seviyorum cok değerliyim falan demis : )

Toplam Hit: 5498 Toplam Mesaj: 39