folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Nasıl Para Kazanıyor?

Facebook Nasıl Para Kazanıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

kazanmasa yapmazdı mk http://www.ensonhaber.com/zuckerbergden-servet-degerinde-bagis-2012-12-19.html

TurkForces tarafından 19/Ara/12 15:37 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

arkadaşlar beni tamamen yanlış anladınız özel olmaya veya ben yaptım muhabetinde degilim sadece hane herkez diyor ya bilgilerim çalınyor filan olay amerika para kazandırmayın olay milliyetçılıkile alakalı birşey degil şimdi ruslara bakarsan adamalrda vk.com var adamlar facebook da neymış diyorlar bende istiyorumki hane türklerin de olsun aramızda olsun bilgiler yabancıya gitmesın hane beğenmiyorsanız daha iyisini yapın ona üye olalım onu kullanalım amaç tek olmak veya yeni birşey bulmak degil burda burdaki olay güvenlik + başka bir ülkenin ekonimisine katkıda bulunmamak siz giriyorsunu türkiyede 70 milyon insan var bunlar 20 milyonu girse deli para düşünsenize amerikanın ekonomisine nasıl bir destek oluyorsunuz :) 

Not bu arada igrenç renkler diye bir arkadaş vardı biliyorum tasarımda çok eksigi var düzenlenecek yavaş yavaş hane bir moral meselesi aslında 2 ay filan oldu açalı hane herkez de facebook var tutmaz dedigi için insanın moral olayı düüşyor tabi :( neyse facebook varsa bizde varız ) 

bende bunu diyorum işte bizim sayemzide kazandı ndn biz yapmıyalım böyle birşeyı de 100 milyon dolar okullarımıza bağışlamıyalım 

adamlar buyuzden gelişyor dünyadan kazanıp ülkelerien yatıryolar :S siz hala rengi olmamış o olmamış farklı iş yap demeye devam edin !

emuxa tarafından 19/Ara/12 17:18 tarihinde düzenlenmiştir

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
Toplam Hit: 3378 Toplam Mesaj: 23