Faturaya İlave Telefon Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam. Total fiyat 2000₺ civarında, turkcell faturaya eklenebilen model tlf tavsiyesinde bulunabiliecek var m ?

Samimi bi arkadaş için. Taksit sıkıntı olduğundan mecbur faturaya eklenecek 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amazon veya Hepsiburada'dan Enpara kredi kartı ile alıp sonrasında mobil uygulamasından ücretsiz olarak taksitlendirin. Operatörden telefon alınmaz. En dandik telefonda bile 600-700 lira iteliyorlar. Yazık günah az para değil. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

asla ve asla faturaya ilave telefon alma. operatör tam bir oc haline gelebiliyor, her zaman kumanda sende olacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Amazon veya Hepsiburada'dan Enpara kredi kartı ile alıp sonrasında mobil uygulamasından ücretsiz olarak taksitlendirin. Operatörden telefon alınmaz. En dandik telefonda bile 600-700 lira iteliyorlar. Yazık günah az para değil. 

Enpara telefon harcamasını taksitlendiriyor mu emin misin hocam? taksiti yasak olmayan şeyleri taksitlendiriyor sadece sonradan diye biliyorum

noname tarafından 02/Eki/19 04:15 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Enpara telefon harcamasını taksitlendiriyor mu emin misin hocam? taksiti yasak olmayan şeyleri taksitlendiriyor sadece sonradan diye biliyorum

Taksitlendiriyor hocam, Hepsiburada ya da Amazon gibi farklı ürün çeşitleri olan bir yerden alırsan taksitlendirme aşamasında sadece telefon, kuyumcu alışverişi vs olmadığını taahhüt ederim gibi bir seçenecek çıkıyor sadece onu işaretliyorsun taksit sayısını belirleyip taksitlendir diyorsun, maksimim 6 yapıyor diye hatırlıyorum

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Enpara'dan taksitlendirdim ben 7-8 ay önce.Öbür türlü harbiden çok iteliyorlar 

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Kampanyalara bakmak lazım dönem dönem peşin fiyatına taksitte oluyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ALMA

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    noname bunu yazdı

Selam. Total fiyat 2000₺ civarında, turkcell faturaya eklenebilen model tlf tavsiyesinde bulunabiliecek var m ?

Samimi bi arkadaş için. Taksit sıkıntı olduğundan mecbur faturaya eklenecek 

almanyamı bura

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Eminim babama aldım kendim. 6 aya kadar taksit ücretsiz. 6 aydan fazlasına fark alıyor sanırım.

Zaten fazla taksitte bıktırıyor. Konut kredisi gibi öde öde bitmiyor. Hele 24 ay operatör taksiti iyice bıktırır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Taksitlendiriyor hocam, Hepsiburada ya da Amazon gibi farklı ürün çeşitleri olan bir yerden alırsan taksitlendirme aşamasında sadece telefon, kuyumcu alışverişi vs olmadığını taahhüt ederim gibi bir seçenecek çıkıyor sadece onu işaretliyorsun taksit sayısını belirleyip taksitlendir diyorsun, maksimim 6 yapıyor diye hatırlıyorum

cep telefonu alıp, taksitlendirme aşamasında telefon olmadığını nasıl taahhüt edeceksin ki.

yalan beyan vermiş oluyorsun.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1996 Toplam Mesaj: 15
telefon turkcell telefon fafura