Film, Dizi Ve Belgesel Önerileri [TEK KONU] V1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

forumda daha önce açmış olduğum bir konu vardı , Ne İzlesek başlığı altında, burada izlediğim film dizilerden hoşuma gidenleri eklemiştim, işinize yarayacaktır 

https://www.tahribat.com/forum/ne-izlesek-238814 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    ayd bunu yazdı

Animals Kingdom - Suç,Dram,Aksiyon

1 mama, 4 üvey evladı. bu mama profesyonel bir hırsız, adabı bilen bir ablamız. 4 yetimi alıyor ve birlikte hırsızlık vs. yapıyorlar. sağlam dizi.

Güzel bir diziydi, bitti.
    5. Sezonu bakalım ne zaman çıkar.

+18 eşcinselliğe özendirme var, ergenlere izletmeyin kafaları karışır, yönelimleri değişir. Hep atladım zaten o sahneleri, galiba bende homofobi var, kusasım geliyor o sahnelerde :S

rahmandaburda tarafından 07/Haz/21 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.filmmodu.org/the-invention-of-lying-altyazili-izle

Yalanın olmadığı bir dünya düşünün. Abimiz bu dünyada yalan söylemeyi keşfeder ve olaylar gelişir.

İlginç bir filme benziyor bi ara bakayım buna

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

bu film ne anlatıyor hiçbir şey anlamadım. hakkında da birşey okumadım.  bir ara yorumlarına bir bakayım. o.O,

RitmFarbRacourci tarafından 08/Haz/21 10:34 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

https://www.imdb.com/title/tt1258197/

serwo tarafından 14/Haz/21 16:44 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

https://m.imdb.com/title/tt14539726

Gezegenimizin Kritik Esikleri

Netflix e gelmis, firsat bulirsaniz ve kitlesel yok oluslara merakiniz varsa 6.kitlesel yok olusun nasil olacagina dair guzel anlatim olmus.

Daha detayli bilgi arayanlar ama bilale anlatir gibi olsun diyenler elizabeth kolbert in altinci yok olus kitabini inceleyebilir.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Sanatla ilgilenin, afrikalı göçmenlerle seks yapın, dizi izlemeyin, haberlere bakmayın, güneşte şapkasız dolaşmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=emkJ0A7IfkY  

Bach klavsen konçertosu bwv 1065 la minör. Eserin orjinali Vivaldinin si minör Rv 580 eseridir, Bach'ı çok etkilemiştir, dört klavsene la minör ile yeniden uyarlamıştır. Klavsen dediğimiz alet piyanoya benzer, tele vurma ile değil teli çekme ile çalışır, gitarla piyano arasında bir alettir diyebiliriz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Sanatla ilgilenin, afrikalı göçmenlerle seks yapın, dizi izlemeyin, haberlere bakmayın, güneşte şapkasız dolaşmayın.

(YouTube 4 klavsen video )

Bach klavsen konçertosu bwv 1065 la minör. Eserin orjinali Vivaldinin si minör Rv 580 eseridir, Bach'ı çok etkilemiştir, dört klavsene la minör ile yeniden uyarlamıştır. Klavsen dediğimiz alet piyanoya benzer, tele vurma ile değil teli çekme ile çalışır, gitarla piyano arasında bir alettir diyebiliriz.

buradaki 2 farklı yapıyı, bu video'da dinlerken farkedebildin mi?  ben farkedemedim. 

ama parça güzel. arada keman'lar(?) biraz ayarsız giriyor gibi. 

bunu dinleyince aklıma, Şavşenk hapishanesinde müdürün odasında andy. dufree'nin Marriage bilmem nesinin Sulla Arya'sı geldi. var mi böyle başka Arya'lar ?

RitmFarbRacourci tarafından 15/Haz/21 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

Lupin =)(netflix)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Hapishane dizilerini seven varsa vis a vis kesinlikle oneririm.

Ama kadin hapishanesi. 

Biz erkekler arasinda dahi gecmeyen sapikca konusmalardan gırla var. 

Orman gibi vajinadan tutta en iyi partnerim patlıcan filan bunlar en masumlari.

Seks , tecavuz, uyusturucu, iskence,cinayet, Organize  hepsi var.

Yok yok.

tabi lan
Toplam Hit: 7798 Toplam Mesaj: 31
film dizi belgesel