folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Film Sitesi İle İlgili Proje Hakkında

Film Sitesi İle İlgili Proje Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

teşekkürler hocam, bu tarz domain ve host firmaları söylersen sevinirim..

amacım direk film sitesi değil başka şeyler ama mantık olarak böyle diyelim.. işin tuhafı şöyle bi şey var, mesela film izle diyince yüzlerce türkçe site çıkıyor ama yabancı sitelere denk gelmedim hiç nedense.. o yüzden hep download etmek zorunda kalıyorum.. Acaba yurtdışında teftişler daha mı sıkıntılı..

Düşündüğüm proje sadece tr ile ilgili değil o yüzden genel kuralları bileyim. bu dmca nın bazen kaldırdığı linkleri görüyorum ama benim sitemi engellemesinler yeterli, filmin linkleri çok önemli değil çünkü.. 

Bkz. DMCA

http://www.dmca.com/

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, anladığım kadarıyla baya bir araştırma yapmak gerek, iyi gizlenmek lazım yoksa bir şekilde kapatılacak..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

http://cokencorn.com/ 3 dilde yayın yapıyor. İçerik olarak sunum olarak kaliteli bulduğum film sitelerinden bir tanesi. root:root olaraktan giriş yapıp inceleyebilirsin. Yerli yabancı üyeler bayağı bir var.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam ben kendi kontrolümde olsun istiyorum, bu adamlar olur da kapatırsa açıkta kalırım.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

hocam ben kendi kontrolümde olsun istiyorum, bu adamlar olur da kapatırsa açıkta kalırım.. 

hocam zaten ben bu adamlardan film çek demedim fikir vermesi açısından öneride bulunmuştum. bu adamlar bayağı uzun süredir yayın yapıyorlar. bugüne dek de bi sorunla boğuştuklarını duymadım. irtibata falan geçersin hiç olmadı fikir alışverişi babında. ondan örnek olarak vermiştim.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 1699 Toplam Mesaj: 16
film sitesi