Filmin Adı Ne?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bende sorayim bari hazır konusu facebook yok bende  yazardım ama. yıllardır aklımda bulamadım. hatırlayan var mi

1990larin filmi. bir adam var 30 lu yaşlarında . sarisin.çok zengin.

güzel bir kadınla karşılaşıyor. ve aşık olup hemen evleniyor. 2 çocukları oluyor çocuklar 4-5 yas gibiyken kadının kredi kartı harcaması adama gidiyor. bakıyor ki kadın bunun çalıştığı saatte her çarşamba otele gidiyor. araştırıyor ki bunu aldatiyor

eve gidip tartışıyor çocuklar senden değil diyor.  bağırıp bosanicam deyip efendice çıkıp gidiyor.

aksama eve geldiğinde polisler , sağlık ekipleri var. bu adami apar topar tutukluyorlar.  

kadın megersem ilk tanıştığı andan itibaren bunun planını yapıyormuş. anneme tatile gidiyorum dediğinde kadın sığınmaya gidiyormuş dayak yemiş gibi. 

adam evde yokken polisi arayıp neyse gelmeyin diyormuş..

çocuk düştüğünde kocam vurdu diyormuş herkese. 

adamın hic görmediği bir dadı çıkıyor mahkemeye..

adamdan bosanmayip hapise postalayip parasını yemek icin.

adam deliriyor sonra...

sonu çok süperdir. söylemeyin bulursanız seyredersiniz :)

Dream Lover?

*SPOİLER*

Adam zaten deliyim diyerek boğazlıyor kadını.

*SPOİLER*

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    dcpromo bunu yazdı

https://www.imdb.com/title/tt0014611/

Harold Lloyd

eyvallah

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

adam gibi bir film linki gelse de izlesek. çok yaşlanmışım hiç bir şeyi beğenmiyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bi çocuk var anası babası ölmüş teyzesi mi amcası mı ne bakıyor buna. Bi gün eve bi mektup geliyor. Okula davet edildiniz falan , sonra çocuk meğer seçilmiş kişiymiş. Okula mokula gidiyor trenle. Bu filmi bilen var mı?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Bi çocuk var anası babası ölmüş teyzesi mi amcası mı ne bakıyor buna. Bi gün eve bi mektup geliyor. Okula davet edildiniz falan , sonra çocuk meğer seçilmiş kişiymiş. Okula mokula gidiyor trenle. Bu filmi bilen var mı?

https://www.imdb.com/title/tt7429116/

herlocksholmes tarafından 10/Eki/21 23:30 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    end bunu yazdı
    end bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

bende sorayim bari hazır konusu facebook yok bende  yazardım ama. yıllardır aklımda bulamadım. hatırlayan var mi

1990larin filmi. bir adam var 30 lu yaşlarında . sarisin.çok zengin.

güzel bir kadınla karşılaşıyor. ve aşık olup hemen evleniyor. 2 çocukları oluyor çocuklar 4-5 yas gibiyken kadının kredi kartı harcaması adama gidiyor. bakıyor ki kadın bunun çalıştığı saatte her çarşamba otele gidiyor. araştırıyor ki bunu aldatiyor

eve gidip tartışıyor çocuklar senden değil diyor.  bağırıp bosanicam deyip efendice çıkıp gidiyor.

aksama eve geldiğinde polisler , sağlık ekipleri var. bu adami apar topar tutukluyorlar.  

kadın megersem ilk tanıştığı andan itibaren bunun planını yapıyormuş. anneme tatile gidiyorum dediğinde kadın sığınmaya gidiyormuş dayak yemiş gibi. 

adam evde yokken polisi arayıp neyse gelmeyin diyormuş..

çocuk düştüğünde kocam vurdu diyormuş herkese. 

adamın hic görmediği bir dadı çıkıyor mahkemeye..

adamdan bosanmayip hapise postalayip parasını yemek icin.

adam deliriyor sonra...

sonu çok süperdir. söylemeyin bulursanız seyredersiniz :)

Dream Lover?

*SPOİLER*

Adam zaten deliyim diyerek boğazlıyor kadını.

*SPOİLER*

her tuttuğun altın olsun :) 

evet 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    herlocksholmes bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

harry Potter. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Eski sebze meyve arabalari var ya iste o arabaya birini bagliyorlar ve magara/koridor gibi bir yere dogru itiyorlar bu esnada o magara/koridor gibi yerde yangin var. Adami o sekilde olduruyorlar. Belki olmuyor da olabilir. Ben sadece adamin baglandigi araci ve alevlere itildigini hatirliyordum.

Turk filmi TV de yayinlandi. Film eskidir ama herhalde 90 larin baslarinda yayinlandi.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

https://www.imdb.com/title/tt4717194/

Bu mu?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Benzeri gibi bu film de iyidir. Belki de benzeri değildir. Ama bu film güzeldi. 

https://www.youtube.com/watch?v=6DZ9n1Fw3Sw

Önce hayaller ölür sonra insanlar...