folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder FM 2017 33₺ - Alınır Mı? Oynayan Var Mı?-

FM 2017 33₺ - Alınır Mı? Oynayan Var Mı?-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

oynayan var mı? fm oyunlarını cok seviyorum hep crackli oynadım bugüne kadar, en son fm13 oynadım halada oynuyorum 13ü. güzel bi indirim olunca alsam mı acaba dedim. oynayan var mı alınır mı değer mi? maddi durumdan sıkıntılıyım birazda, indirimin 30 dk falan kaldı sizin yorumunuzu alayım dedim

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

demoyu indir diyecemde vakit sınırlı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

demoyu indir diyecemde vakit sınırlı

aynen demoyla uğraşamam ama burdan olumlu yorum gelirse almayı düşünüyorum. birde şey soracam, oyunfor.com'da 30 lira fakat cd key yazıyor, bana verecekleri cd keyi steami direk yapıstırınca oyun benim mi olacak dogru mu anladım?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

football manager hastası bir arkadaşım çıktığı gün aldı. Hala ana avrat sövüyor gelmiş geçmiş en kötü fm sürümü diye. 100 tl'mi çöpe atsam en azından birinin bulma ihtimali vardı diyor. Büyük bir update geldi biraz toparladı ama yinede iyi değil diyordu.

FCN tarafından 09/Haz/17 20:01 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

football manager hastası bir arkadaşım çıktığı gün aldı. Hala ana avrat sövüyor gelmiş geçmiş en kötü fm sürümü diye. 100 tl'mi çöpe atsam en azından birinin bulma ihtimali vardı diyor. Büyük bir update geldi biraz toparladı ama yinede iyi değil diyordu.

oha aq internette  yorumları okurken kaçırdım indirimi şuan 100 tl :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheLaz
    TheLaz's avatar
    Erkek

Voidu da 30 lira Fm 2017. Ben 5 gün önce satın aldım. Bana güzel geldi açıkçası. Oyuncu potansiyellerini iyi yansıtmışlar. Oyunda sosyal medya kısmı falan var çok güzel olmuş. Alırsan oynarız hacı. 

Bakın benim parolam sevgidir. Ama ben şiddeti de yerine göre enstrüman olarak kullanırım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çöp

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Ben bunu ne oynardım ya bir aralar.

Serüvenim CM 01/02 ile başladı FM 2005 e kadar deli gibi oynadım. FM2005 menüleri falan ne severdim ne güzeldi değişmişti herşey. SEGA ile Edios ortaklığı bozunca o sene ilk FM2005 çıkmıştı. 

FM sadece isim haklarını verdi tüm geliştirici kadro aynı kaldı. Bu yüzden FM yürürken CM battı.

Sonra futboldan yavaş yavaş soğudum bıraktım.

Bu arada TurkSportal adresine selamlar... :))

SkynetX tarafından 09/Haz/17 20:33 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yıllardan beri oynarım en kötüsü bu serinin 2017 fm hocam 

Comeback...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

oyunu kurdum 2 sezon bitirdim. taktik , serbest kalan oyuncu tavsiyesi isteyen varsa liste yapabilirim

adeleks tarafından 22/Haz/17 14:40 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Ben bunu ne oynardım ya bir aralar.

Serüvenim CM 01/02 ile başladı FM 2005 e kadar deli gibi oynadım. FM2005 menüleri falan ne severdim ne güzeldi değişmişti herşey. SEGA ile Edios ortaklığı bozunca o sene ilk FM2005 çıkmıştı. 

FM sadece isim haklarını verdi tüm geliştirici kadro aynı kaldı. Bu yüzden FM yürürken CM battı.

Sonra futboldan yavaş yavaş soğudum bıraktım.

Bu arada TurkSportal adresine selamlar... :))

CM01-02 efsaneydi hocam efsane olarak kaldi :)

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 2026 Toplam Mesaj: 14
fm17