folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Format Atiktan Sonra Bile Anasayfa Degismedi!

Format Atiktan Sonra Bile Anasayfa Degismedi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    Slmlar arkadaslar bizim arkadasin Internet Cafe si var, ve pc leri bi mühendise kurdurdular, bu sahis da sifre koydu go back e felan sifre karisilignde büyükce bi para istedi neyse kisa kesim, bizde format atik cogu pc lere ama ne yaziki su Anasayfayi bi türlü degistiremedik, format atik regedit e bakiyorum Start Page bos sayfa ama yinede pc explorer i actigimizda o sahsin bilgisayar mühendisinin yapti Anasayfa cikiyor... Lütfen bana bi fikir verin simdiden herkese Tsk ler ederim, iyi geceler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam öyle şey olmazki.. :S fdisk yaptınız mı ? yapmadıysanız yapın..

yaptıysanız ve hala düzelmediyse o totoş mühendisin yazdığı bi vürüs olabilir.. ram içersine saklanabilen... 

farklı ram takıp deneyin fdisk yapın deneyin işte amk. :D 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RAM de olsa restarttan sonra silinir hoca , C ye format attiniz ,peki bu pc de d,e,f,g gibi baska partitionlar varmiydi ve siz format attiktan sonra bu partitionlardan veri cektiniz mi ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    evet arkadaslar kusura bakmayin konuyu yalnis actim fark etim, ve ben hic banlanmamistim onuda söylim. suan sadece c: partionu var baska yok ve bu butun pc lerde böyle, bende anlamadim ne yaptiysak bi türlü Anasayfayi degistiremiyoruz.. mühendisin bi parmagi varmidir iste bilemem, ama sif sifreler icin bi kac bin euro istemisti, sora arkadaslarla ben tanistim ben yardimci olmak istedim ve ilk defa böyle seyle karsilastim sizden de yardim istemistim, galiba yapacak bi care yok, herhalde butun pc lere yeni bi harddisk almamiz lazim :D bi pc den resim cektim simdi bakin. http://imaj.at/25717-9fd3 suan site bulunamadi diyor yapim asamasinda oldugu icin cekti siteyi herhalde bilmiyorum :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    Benzeri arkadaşa oldu.Ram leri Slottan çıkarıp yeniden tak.Düzeliyor.Onda düzelmişti :)

iyi biri değil... TBT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hmm...

Interneti kullanabılıyorsunuz ama sadece ve sadece HomePage adamın sitesi ?

Adamın sitesini regedit de arat bu 1.

Bulamadın mı ?

Üzülmek yok.

Burası tahribat.com çözüm her zaman var...

/forumsearch.asp

--> HijackThis

İndir bak StartUp una...

Orda adamın yazdıgı program ( var olmalı bu durumda ) gozukur.

Onu sil geç git...

Yok interneti kullanamıyorsanız once test için:

Başlat - Çalıştır - cmd - "ping google.com"

Yaz bir dene...

Sonra adamın sitesini de pingle...

Aynı sonuç çıkarsa, adamın kullandığı DNS tüm domain leri kendi IP sine yönlendiriyor.

DNS i değiştir geç git...

Olmadı tekrar gel yaz buraya. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    naptın sölede bilek :)

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek
    Musket tsk ederim ama HiJackthis de Start Up i bulamadim ping dede degisik sonuc cikti galiba arkadasin dedigi gibi ram lari yerinden cikarip geri takmak olucak http://imaj.at/25722-9933
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    bu kadar açıklamayı-yöntemi okuduktan sonra ram diyorsun ya tebrik ederim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayBoyHack
    PlayBoyHack's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu kadar açıklamayı-yöntemi okuduktan sonra ram diyorsun ya tebrik ederim.
    -----------------------------

burda aciklanan yöntemleri deneyip de cevap yazdim bi ram i denemedim cunku cafe nin sahibi yok suan burda, eger senin bildigin baska bisi varsa söyle onu da denim..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    hoca format'I o mühendisin verdigi cd ilemi atiyorsun :S
Toplam Hit: 5314 Toplam Mesaj: 23