folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Format Atiktan Sonra Bile Anasayfa Degismedi!

Format Atiktan Sonra Bile Anasayfa Degismedi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeSHeR
    BeSHeR's avatar
    Erkek
    GrN bunu yazdı:
    -----------------------------
    BeSHeR bunu yazdı:

Basit vede komik bişi diyecegim arkadasım sadece beni dinle !

Kendi kuLLandıgın notebook falan varmı yani demek istedigim su o network'e o makineyi bagla ve Cafe programını o makinene kur yani demek istedigim şu ki Makineyi servere client gibi Bagla ve kullandıgınız server ne Akınsoftmu?

Yada gibisinden bi Servermi Bunlarda su vardır Server'i yani ana makineyi yapılandırırsın Clientleri uzaktan yonetebilirsin Client senin istedigin web sayfasını acar senin istedigin yere girer cıkar Adı uzerinde client Trojan yontemiyle calısır bu programlar ama trojan degildir makineleri uzaktan yonetebilmek içindir Cafe adisyon programları yani istedigin kadar format at Diskleri deiştir ramleri cıkar tak Sakın yalnıs anlamayın cok sacma bi yol izliyorsunuz arkadaslar Oldu olacak Power supply'i degiştir 1000Mikfofarat kondastorler var power supplylerin içinde ona yazmıstır web sayfasını,Sacma arkadasım Sacma Sen yazılımsal mudaheleni yapıyorsun ve sorunu cozemiyorsun Ama su var diyorsun ramden cıkabilir işlemciden cıkabilir diskten cıkabilir,Tamam harddiskten cıkması mantıklı olabilir Mbrlerde D:\,E:\ gibi sabit suruculere komut verebilir ve oradan siteyi actırabilir ama diyorsunki harddiskler tek partition ve deepfreeze winrollback gibi programlar var makinede Bu normal bişey tum cafe makinelerinde Deepfreeze tarzı programlar olmak zorunda olmazsa uc gunde bir cafe sistemi coker :)

Eger dedigim yontemi takip ettiysen ve Sorunu cozemediysen su yola basvur arkadasım.

Konfigurasyonlar aynımı yani anakartlar harddiskler Ramlar ekran kartları aynıysa su olabilir arkadasım Adam muhendis diyorsun,Adamın bilgisayar bilgisi ileri duzeydeyse adam biosta ayar vermiştir Bide biosları sıfırlamayı dene Bu arada bana anakart modelini yazabilirmisin?

Dısarıdan mudaheleye acıkmı kapalımı bilemiyorum bana tam acıklama yaparsan sana yardımcı olmaya calısacagım arkaadasım

Simdi bu neden bu kadar emin konusuyor diyebilirsin,Neden emin konustugumuda soleyim arkadasım ben cafe kurulumu işlerine bakıorum :)

yoksa  gizliliğini koruyan mühendis  senmisin : )

Yok be abicim ben sadece bildiklerimi paylasmaya calısıorum :)

Korkma,Ama sunu bilki Bir gün öleceksin,Bunu anlayıp KabuLLenene Kadar anLamsız bir hiçsin...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Güvenlik Kartı Vs. Olmasın PC'nde?
Toplam Hit: 5339 Toplam Mesaj: 23