folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    FireX bunu yazdı

Bu kadar yıl bekletilip tam da virüs olan senede yapılması da yine ayrı bir başarı. Çoktan seçmeli sınavda tüm soruların cevaplarını sallasanız en azından birkaç tanesi tutar. Ancak AKP hepsini yanlış işaretlemeyi başarıyor. 

AKP ne alaka kanka? AKP alakası kuramadım alakası mi var, bilmediğim için soruyorum.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Hangi kanalda simdi bu olay?

Tamam yaziyormus pardon.

skyvalet tarafından 15/Kas/20 12:51 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Bu kadar yıl bekletilip tam da virüs olan senede yapılması da yine ayrı bir başarı. Çoktan seçmeli sınavda tüm soruların cevaplarını sallasanız en azından birkaç tanesi tutar. Ancak AKP hepsini yanlış işaretlemeyi başarıyor. 

AKP ne alaka kanka? AKP alakası kuramadım alakası mi var, bilmediğim için soruyorum.

AKP ile alakasını kuramadıysan anlatılsa da kurabileceğini sanmıyorum. Üzgünüm. 

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

güzel gidiyor yarış

tabiki bir bmw ferrari

şumayer vs şumayer dönemi gibi değil amk

PanxeR tarafından 15/Kas/20 13:38 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bu yarışı seyirci davetli olarak izleyen kaymak kitle kim? Anlamadım seyircisiz değil miydi?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    FireX bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Seni tanımıyorum etmiyorum fakat acayip ofansif birisin. Bir kaç gündür dikkatimi çekiyorsun, muazzam derecede negatif enerji alıyorum senden.
    Umarım herşey gönlünce olur.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

spin atarken hız rekoru kırıyorlar ^^D`

4 kişilik,  kural hatasını denetleyen komser'ler  kurul'unda da TV'den F.Altaylı var. ^^`

pek geçişe izin vermiyor heralde bizim pist.

Araçlar hır'lıyor neredeyse. 

Araç içinden görüntüler daha güzel. 

Viraj giriş-çıkışlarındaki vites küçültüp-büyültmelerde motor'un boşta kaldığı anlardaki sesi çok şahâne yauuuu. ^^D

RitmFarbRacourci tarafından 15/Kas/20 13:59 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FireX bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

kanka sana tavsiye vermek bana düşmezde çözemiyeceğin şeyleri bukadar zihninde tutma.

bu ülkeden bu parti gitmiyorsa kafana takma bukadar. sağlıgın bozulur.

ben artık haber sitelerine bile bakmıyorum negatif siktiri boktan şeyler yüzünden

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Test yayını alıp ip tvlerden full hd izleyebilirsiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    FireX bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Seni tanımıyorum etmiyorum fakat acayip ofansif birisin. Bir kaç gündür dikkatimi çekiyorsun, muazzam derecede negatif enerji alıyorum senden.
    Umarım herşey gönlünce olur.

Üstü kapalı laflarla etrafa hakaret yağdırıp kendi aklınca etrafla dalga geçenleri malum duvara çarpıyorum. Etki - tepki prensibi diye bir şey var. Etki yapan birisi tepki görünce ağlamasın.

λ
Toplam Hit: 6513 Toplam Mesaj: 54
bmw formula mercedes mercedes ferrari