folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forum İçinde Kişi Bloklama Veya Yoksayma Özelliği Olmasın Mı?

Forum İçinde Kişi Bloklama Veya Yoksayma Özelliği Olmasın Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Eğitilemez, iflah olmaz etiketi atma olsın kullanıcılara. Bu etiketi attığımız kullanıcılar yorumlarda orda burda çıkmasın açtığı konu görünmesin. On numara 5 yıldız özellik. Keşke dua etmeyle Allah da banlasa ilgili kulu :D 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Engelleme özelliği var zaten. 

Mod ve adminler kullanıyor. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Görüyorum ve arttırıyorum:

Engellediğimiz kişiler, bizim açtığımız yada yazdığımız konu/mesajları göremesin.

Diyelim ki birisi beni sevmiyor ve engelledi, yorumlarımı konularımı görmüyor. Bana da o kişinin konuları ve yorumları çıkmasın. Çünkü beni engelleyen birisi, benim herhangibir fikrime yada mesajıma ihtiyaç duymuyordur. 

Böyle olursa; diyelim ki geyik yüzünden birisi benim mesajımdan rahatsız olup engelledi, sonra teknoloji ile ilgili benim cevabını bileceğim bir konu açtı. Ben göremeyeceğim için mesaj yazamam. O kişi de beni engellerken benden yardım alamayacağını bilsin. Ona göre 40 kere düşünsün 1 kere engellesin.

--

Veya

--

Birisi beni engellediğinde bana bildiğim gelsin, bu kişi sizi engelledi, sizde onu engellemek ister misiniz diye?

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Bonus Kısa Hikaye:

Yıl, MSN'in MSN olduğu zamanlar... MSN Plus üzerine script yazma yeni yeni yayılmaya başlıyor. Bende basit bir script yazayım dedim. Şöyle çalışıyor: Offline olan herkesi engelliyor. Engelli birisi oturum açtığında engelini kaldırıyor. Offline olursa tekrar engelliyor.

Siz diyelim ki oturum açtınız, hemen arkanızdan bende oturum açmışım gibi oluyordu. Bunu fark edenler "sen beni mi takip ediyorsun" diyerek bana stalker dedi. Bende hayır, sadece sen çevrimiçi isen gözüküyorum diye cevap veriyordum. 

Scriptin asıl amacı kendimi belli etmek değil, çevrimdışı gözükenlerden ufak da bir intikam almaktı. Çevrimdışı gözüküyorsanız listenizde beni göremiyordunuz...

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Nick altı Karma point gelsin 

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    end bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

adblock tarzı programla ben nicklerini avatarlarını felan kaldırdım cok güzel oluyor kim kimdir hatırlamadıgımdan es geçiyorum :D

böyle bir özelliğin gelmesi lazım bencede

mobilde sikintu ama desktop için tamper monkey extensionu ile enejkte edilen bir kod parçası yazılabilir zannımca.

Localstorage'teki nicklerin olduğu thread postlarını spoiler butonu gibi küçültür, istersen tıklar onu da okursun.

duacın olurum vallaha yazarsan :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

ŞEREFSİZİM BENİM AKLIMA GELMİŞTİ

uzun süredir nickini görünce okumadığım insanlar var. Engel değil ama sadece listelemese hoş olurdu. Holy elini klavyeye vursa yazdığı random kod yapar bence bu işi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Milleti gizleyelim, banlayalım, a... koyalım diyorsunuz ama daha forumu adam gibi kullanmayı bile bilmiyorsunuz.

Seneler önce @YekteranBaymedir yazdı zaten böyle bir userscript. Dua edecekseniz ona edin :)

https://www.tahribat.com/forum/userscript-sevmedigin-muridi-gizle-omrune-omur-218632

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Milleti gizleyelim, banlayalım, a... koyalım diyorsunuz ama daha forumu adam gibi kullanmayı bile bilmiyorsunuz.

Seneler önce @YekteranBaymedir yazdı zaten böyle bir userscript. Dua edecekseniz ona edin :)

https://www.tahribat.com/forum/userscript-sevmedigin-muridi-gizle-omrune-omur-218632

Konudaki postları okudun mu?

kısa özet: mobil sıkıntı!

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Konudaki postları okudun mu?

kısa özet: mobil sıkıntı!

https://openuserjs.org/about/Tampermonkey-for-Android

Birşey yazmak istemiyorum aslında.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

zaten 15 kişi kaldık birbirimizi üzmeyelim.

+1

## sen istiyor duj verecek yüz daha
Toplam Hit: 6453 Toplam Mesaj: 50
çık hayatımdan allan özürlüsü. git