folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Forum İçinde Kişi Bloklama Veya Yoksayma Özelliği Olmasın Mı?

Forum İçinde Kişi Bloklama Veya Yoksayma Özelliği Olmasın Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Burası devrimci bir oluşum. Böyle bir yerde bu tarz bir girişim ifade hürriyetine ket vurmak demektir. Yazılandan rahatsızsan okumazsın, girmezsin. Yanlış olduğunu düşünüyorsan doğrusunu söylersin. Banı gerektiren bir durum varsa da şikayet edersin olur biter.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Burası devrimci bir oluşum. Böyle bir yerde bu tarz bir girişim ifade hürriyetine ket vurmak demektir. Yazılandan rahatsızsan okumazsın, girmezsin. Yanlış olduğunu düşünüyorsan doğrusunu söylersin. Banı gerektiren bir durum varsa da şikayet edersin olur biter.

Katılıyorum hocam :) 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    literatur bunu yazdı

Bak gene gördüm bu konuyu hortlatmak geldi içimden abi adamın varlığı oksijen israfı boşu boşuna ömründen iki saniye çalıyor, sonra eline suratını dayayıp şunu diyorsun; 

s*keyim düşünce hürriyetini bazı insanlar keşke düşünmese aq. 

SweetyVolty tarafından 30/Kas/19 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Bak gene gördüm bu konuyu hortlatmak geldi içimden abi adamın varlığı oksijen israfı boşu boşuna ömründen iki saniye çalıyor, sonra eline suratını dayayıp şunu diyorsun; 

A:SDASDSADADSA

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bence de olmalı , zaten devrimci oldugu için olabilir ben a kişisi ile muhattap olmak görmek istemiyorsam görmeme özgürlüğümü kullanmak istiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

A:SDASDSADADSA

^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 30/Kas/19 19:26 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Ya teknik bi konuya girmişim tatlı tatlı okuyorum, herkes 30 yaş üstü inanılmaz bilgiler akıyor sanırsın Geneva, CERN'deyiz uygulamalı fizik tartışıyoruz, ADAMIN YORUMU AYNEN ŞU; 

{--  KurBağaLAAr yeEWŞşilldirr''=??= GÖllLLEeeerr MaavviİİiiiİiddiiirrRRR ooOO ZaaamAAAnnnNN ÖrDDEkkklerin GagHghaları varDIIR!!--**+%/!'  --}

Sonra ben niye deli oldum aq? 

Ya hayır ben de ciddi konularda zaman zaman troll bile yapan biriyim ama biğ amacım varsa o türöllüğü yaparken kendim güldüğüm kadar başkasını da güldürmek amacıdır, adam sıfır beyin gelmiş daha bir gramını bile anlamadığı bir şeye yorum yapmaya çabalıyor ben de MAL gibi okuyorum aq 

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Destek mailine yazın,

yanlız cevap vermiyorlar, çözmüyorlarda. 

Yazmak için yaz, yazmış olmak için..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    siyahbereli bunu yazdı

Destek mailine yazın,

yanlız cevap vermiyorlar, çözmüyorlarda. 

Yazmak için yaz, yazmış olmak için..

yazmış olmak için yazdım da zaten uyuz oluyorum şeysini, iyi hatırlattın şeyhe falan da bi döktiriyim bari. 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 6475 Toplam Mesaj: 50
çık hayatımdan allan özürlüsü. git