folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Forumca Nefret Ettimiz Converse

Forumca Nefret Ettimiz Converse

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allahım işte orada rengarenk her çeşidinden var sen de amerikan bayraklı ben diyeyim kamuflaj desenli, yanda bir adet mavi yıldız, o yıldızın kenarları sanki beynimin kıvrımlarını bir tekerlek misali ezerekten beyin salatasına dönüştürüyor, chuck taylor yazıyor !

Birde converse kardeşliği vardır,saçma sapan şeyler,fotoraf çektirmeler vs. vs.İki veya daha fazla kişi eğer ki converselerini giymişse bir de yanlarında fotoğraf makinesi veya benzeri aletler varsa gerçekleşir bu olay. fotoğraf dediysem boy fotoğrafı değil elbette. sadece ayakkabılar. hangi insan bundan zevk alır anlamış değilim.
    bunu yapan sevgililer de vardır. belki aşkın verdiği aptallık belki de can sıkıntısından yaparlar. yaptıktan sonra şok güzel oldu aşkım der birbirlerine.

Tüketim çılgınlığının yurdum insanı ne derece şuursuz yapabileceğinin bir göstergesidir bu icat.Gerçekten güzel olduğu için mi tercih ediliyor yoksa herkeste var bende de olmalı mantığıyla mı hareket ediliyor bilemiyorum fakat ne zaman converse - okul üniforması kombinasyonuyla giyinmiş birini görsem hönkürmek istiyorum; züe a.qm diye. bu nasıl bir anlayıştır ki estetiği tek markaya indirgeyebilsin. yer yüzündeki tüm arz talep dengesini alt üst edip son derece itici bir haksız rekabet ortamı yaratsın.

İstisnalar dişinda “rahat oldugu icin giyiyorum” gibi tum zamanlarin en buyuk yalanlarindan birinin arkasina gecilerek giyilen ayakkabidir. modadir, bu kadardir. alternatifsen converse giyeceksin başka şansin yok. hatta alir almaz ayakkabinin amina koymak icin butun pislikleri yapacaksin ki “aa epeydir giyiyormuş ve igrenc gorunuşu umrunda degil. cool.” desin insanlar. “nike/adidas giysem tikky damgasi yiyecegim, bot giysem okuzluk yapacagim, normal bir ayakkabicidan gidip alsam demode olacagim”dir. kacma lan.

Lütfen mecliste bir yasa tasarısı hazırlansın ve şu illet pabuçlar yasaklansın. gerekiyorsa genç kızların ayakları kesilsin ama yasaklansın. yıllık milli gelirimizin yüzde 10 unu converse kasasına hibe edenler tutuklanıp dev ayakkabıların içline atılıp bağlansın ve ıslah edilene kadar da orada kalsın. gerçekten hoşlandığı için giyenler ise özel bir dedektör yardımıyla tespit edilsin ki bilelim ona göre davranalım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Nike adidas tikky deil ki :) esas converse tikky ak :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    ıyyyyyy

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

patlatsak ya şunun mağazalarından birini ya...

ama bir not bırakalım amacımızı yazan da mc donalds saldırısıyla aynı amaçla yapıldı sanılmasın

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    size ne isteyen istediğini giyer.. giyemiyomusun diye mi bu kadar haykırış. amacın nedir yani. bi takıntı bu kadar büyütülmez ki..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

biz forumca bir şeyden nefret etmeyizki (bi kaç şey hariç :D) 1203912940192039 tür insan var tahribatta seven sever sevmeyen genelleme yaparak konu açmaz.

not:giymem

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    cursedcrow ulan anlamıyorsun neyden bahsedildiğini boşu yorum yapma bir de git tiki forumlarında takıl sen...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    PIROMANTANRI sen mal mısın arkadaşım ? neyden bahsedildiğini anlıyorum ben merak etme.. siz çok biliyorsanız giyinmeyi takmayın başkasını sanki sizi kirletiyo giyenler..beni tanımadan tikky demen zaten senin zeka seviyeni gösteriyor.. neyse uzatmaya gerek yok. bunun tartışması zaten yapıldı.. saçma çırpınışlar içersindesiniz.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

biz eğer kirletiyor bizi diye düşünseydik toplanıp tiki caddelerinde adam pataklamayı da bilirdik CURSEDCROW.biz burada sadece bu konu hakkında kinimizi kusup rahatlıyoruz...ben sana tiki demiş miyim tekrar oku bir yazdıklarımı.özne olarak senin,isim fill olarak tikinin olduğu bir cümle göster bana...

bizimki çırpınış değil bir öfke kusuşu ama çok meraklı olsaydık başka şekilde kinimizi kusmaya dediğim gibi çıkardım ankarada kızılaya inerdim ilk gördüğüm converseliye dalardım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

kozanaybar bunu yazdı:
    -----------------------------
    Nike adidas tikky deil ki :) esas converse tikky ak :)

haklısın, nike adidas vs... spor amaçlı ürün, günlük olarakta iyi gidiyor bence...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

cursedcrow bunu yazdı:
    size ne isteyen istediğini giyer.. giyemiyomusun diye mi bu kadar haykırış. amacın nedir yani. bi takıntı bu kadar büyütülmez ki..

converse e bu kadar takmayın diyenler var: abi şimdi mesele giysin giymesin meselesi değil, 

benim en nefret ettiğim şey taklitçi zihniyettir, ve şuan da Türk gençliği o yolda, biri bi bok yer, hemen ardından diğerleri, işte buna karşıyım.

sence ne kadar mantıklı convers giyip kendi resimlerini çektirmek?

convers kardeşliği olayı gerçektir, bi olay olur;

dengesiz conversli conversli yi destekler, ben derim ki "sana ne giriyo mal? sen ne bok yemeye laf a giriyosun?"

dengesiz c'li de "convers kardeşim o yuzden savunuyorum" elazıgda bu olay bizzat yaşanmıştır... 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek

ya tamamen saçmalıyorsunuz.

1.converse tikky değildir ama bizim aptal türk kızları bunu böyle gösteriyorlar

2.toplamda nerden baksan hala kullandıgım 7 tane conversim var.toplamda 60-70 olmuştur belki.

3.bir nevi zevk meselesi.beğenmiyorsan giyme kardeşim bende sizin spor ayakkabılarınızı yada kunduralarınız beğenmiyorum

bu konuyu sünnet ayakkabısı dahi converse olan birisi olarak söylüyorum.aptal aptal yok converse soyledir yok converse amerikan malıdır ayağına girmeyin.converse abd malı değildir bunuda belirteyim. 

Toplam Hit: 13062 Toplam Mesaj: 89