Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi (Kompak)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:
    -----------------------------

http://urun.gittigidiyor.com/FUJI-FINEPIX-S1500HD_W0QQidZZ43691731

konuyu hoplatarakdan şu makine hakkında bilgi verirmisiniz arkadaşlar

özelliklerini bilmiyorum ama yenilenmiş, sıfırlanmış ürün.. dikkat et alırken hocam

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:

istediğim şey şu

dslr makinelerde olan kastpostal gibi çekim yapabilen

birde hani birine odaklanırken arkası buğulaşıyor ya o özelliği olan bir makine istiyorum

bunlar sadece profosyonellerde mi yapılıyor asıl merak ettiğim pro makineler pahalı olduğu için şimdilik düşünmüyorum

hoca ben bizzat bu işlerler ugrasiyorum. Hs 20 yada HS 10 al eger paran varsa 700 lira civarindalar

Yok dersen s4000 yada s2950 tercih et yari professionaldir ve senin istedigin herseyi fazlasiyla yapar. 

Bizzat işim foto makinalari.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

scarletbeard2 bunu yazdı:

sunyy2003 bunu yazdı:

istediğim şey şu

dslr makinelerde olan kastpostal gibi çekim yapabilen

birde hani birine odaklanırken arkası buğulaşıyor ya o özelliği olan bir makine istiyorum

bunlar sadece profosyonellerde mi yapılıyor asıl merak ettiğim pro makineler pahalı olduğu için şimdilik düşünmüyorum

hoca ben bizzat bu işlerler ugrasiyorum. Hs 20 yada HS 10 al eger paran varsa 700 lira civarindalar

Yok dersen s4000 yada s2950 tercih et yari professionaldir ve senin istedigin herseyi fazlasiyla yapar. 

Bizzat işim foto makinalari.

hocam dediğim gibi 700 tl verdikten sonra gider pentax da alırım 

s serisi biraz daha uygunmuş varmı başka tavsiyelerin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ozaman ya s4000 alacaksin yada s2950   S in en üst serisi suanda 4000 serisi en alt serisi olarakda en iyi s2950 fiyatida 350 llerde s4000 de 400 500 tl arasi baska hiç bisey arama aramanada deymez yada normal bi sey istiyorsan kodak slice 200 lira alacaksin ufak ince makine bunun haricindeki hersey sana gelmez.

Toplam Hit: 3795 Toplam Mesaj: 25