Ftoshopmu ? Gerçekmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Opera web tarayıcısında bu özellik defaul olarak var. Resimle ilgili düşüncem; kesinlike fake.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek
    tartışmaya deymez fizik kurallarına aykırı şimdi arkadaşlar fizik kurallarına aykırı konular açabilir ama bu olay draşşşş..

........................................
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Resistance
    Resistance's avatar
    Erkek
    Photoshop olmasına photop ama. gerçek muallak taşı hiç bi yerden destek almadan havada asılı. xD çürütücü tezler üretmeyin bilmeden konuşmayın xD bazı insanlar :P

sonsal bir yargıdır belki ölüm kim bilir sorsan birine korsan bir avcıdır ölüm mayın tarlalarında tek bacağını kurban etmiş arkada kalan dölüm unutmak kolaymı insan oğlu her bölüm.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Olum durun ya, şimdi allahsız gomonostlara malzeme çıkarmayın. Misal :D

Kaynağını görebilir miyiz? Vidyosu felan var mı?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Gözümle görsem inanma.Böyle birşey varsa fizik kuralı kalmaz.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    gerçek değil gölgeye bakarsanız çok geride resmen photoshop anlayın artık bunları :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

gerçek olsa videosu olur resmi deil =)

bide fizik kurallarının neye göre yazıldığını söleyebilirmisin bana ?

fizik kuralları eldeki bilgiyedayanır yani neyin ne ile tepkimeye girdiğini bilemessin örnek bir taşa bir krem sürüldüğünde ağırlığının yok olması

kafadan attım ama evrendeki herşey herşeyle test edilmemiştir , resim sahte ama benim sölemek istedim herleyi fizik kurallarına göre düşünmeyin =)  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    bi aralar dünya öküzün boynundaydı oda bilimseldi bu gün dünya dönüyör havada asılı oda bilimsel 100 sene sonra neler çürütülür yaşarsak görürüz bilim hiç bir zaman yüzde yüz ispat edemez sadece doğruluğu kabul edilir !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Resmi bilmem, Taşı görmedim Dünya Gözümle ama, Muallak Taşının Havada Duruşunun Fizik kuralları ile anlatılamaz Yanları vardır, Nihayetinde O Taş Hiç bir Destek almadan Havada Asılı durmaktadır. Bütün olanca Ağırlığı ile hemde. Fizik kuralları Sadece insan Dünya ve Çevreleyen, Yaşamsal unsurlar için Kurulmuştur.

Bu Taş Yaratıcının Emri ile Havada duruyorsa bunu Bilimle İspat edebilmenizin hiç bir Yolu Yoktur Malesef.

DipNot: Ben Asıl 2 ay kaldı sanırım, Cern deki Deney için, Şimdiye kadar hiç yapılmamış Atom Altı Reaksiyon Denemesine Odaklandım, Korktuğum nokta ise, O Deneyin Kontrolden Çıkması ve Reaksiyonun tüm dünyayı etkisi altına alarak yoketmesidir. Sanırım Kıyamet geldi, 2 ay ömrümüz kaldı gibi bişeyler Saçmalamaya başladım. :( 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:
    -----------------------------

Resmi bilmem, Taşı görmedim Dünya Gözümle ama, Muallak Taşının Havada Duruşunun Fizik kuralları ile anlatılamaz Yanları vardır, Nihayetinde O Taş Hiç bir Destek almadan Havada Asılı durmaktadır. Bütün olanca Ağırlığı ile hemde. Fizik kuralları Sadece insan Dünya ve Çevreleyen, Yaşamsal unsurlar için Kurulmuştur.

Bu Taş Yaratıcının Emri ile Havada duruyorsa bunu Bilimle İspat edebilmenizin hiç bir Yolu Yoktur Malesef.

DipNot: Ben Asıl 2 ay kaldı sanırım, Cern deki Deney için, Şimdiye kadar hiç yapılmamış Atom Altı Reaksiyon Denemesine Odaklandım, Korktuğum nokta ise, O Deneyin Kontrolden Çıkması ve Reaksiyonun tüm dünyayı etkisi altına alarak yoketmesidir. Sanırım Kıyamet geldi, 2 ay ömrümüz kaldı gibi bişeyler Saçmalamaya başladım. :(

-----------------------------

başka hiçbir fotosu yok

hiçvbir videosunu bulamadım

şimdiye kadar tv ler vermedi

ee ne anladım ben bu işten ?

bide yazılanlara göre bir yeri yere tutunuyor gerikalan tarafları çok hafif olabilir yada yere tutunan tarafı çok sağlam ve derin e girmiş olabilir

not: 1-2fotosunu dahabuldum ama hiçbirşey anlaşılmıyor yani feyk diyorum =)

ha biri bulursa adam gibi resmini videosunu inceler fikrimi sölerim  

Toplam Hit: 4835 Toplam Mesaj: 29