folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Fullhdfilmizlettir.Com - Reklamsız Full HD Film İzle

Fullhdfilmizlettir.Com - Reklamsız Full HD Film İzle

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek

sağdan soldan çıkan rahatsız edici reklam koymak yerine tatlı bir dille destek için tıklayın tarzı link koysan daha iyi olamzmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

Alakasız olacak ama :D

ula 5 sene önceydi, senin bi site vardı. yorum yazın yorum başı şu kadar para diye konu açmıştın. gaza gelip doldurduydum ben de, baya baya çok yazdıydım. işsiz zamanlar :D parayı da istemedim :D

Mazi ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

çok güzel olmuş hocam, sade,şık hızlı. başarılar dilerim.

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    7714714 bunu yazdı

sağdan soldan çıkan rahatsız edici reklam koymak yerine tatlı bir dille destek için tıklayın tarzı link koysan daha iyi olamzmı?

Aynı görüşteyim hocam. Filmleri nereden çekiyorsun bilmiyorum ama reklamsız hallerini bulursan eğer (film içine gömülü linkler seslendirmeler hoş olmuyor) daha farklı daha güzel olursun. İlla bi şey gömecek isen de kendi sitenin linkini gömersin bi kaç saniye. Başka sitelerin linklerini görmek hoşuma gitmiyor şahsen. Bi destek banner'i koyarsan bir çoğu dürtükler diye düşünüyorum ben dahil. 

Edit: Filmlere ikinci bir kaynak koyarsan daha mantıklı olur. Bazı kaynaklar ara ara patlıyor. Hüsran olmasın

Mutubilir tarafından 07/Ağu/17 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

tanesi 1 liradan 3-4 gb'lik altyazılı film upload edebilirim. her 25 adette havale ile gönderirsin istersen...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

Google drive'da hiçbir video açılmıyor, yeni gördüm

Senin pc ile alakalı olabilir hocam, ilk defa böyle bir şikayet aldım çünkü.

LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam sitede reklam yok, iyi güzel ama filmlerin içinde farklı domain isimleri çıkıyor.

yani ben full ekran yapıp izliyorum, sitedeki reklamlar çok da beni ırgalamıyor, ancak filmin göbeğinde linkler felan çıkınca can sıkıcı oluyor.

Hocam filmleri henüz kendi drive hesabıma upload etmiyorum. Elimden geldiğince piyasada bulduğum sağlam linkleri ekliyorum. Önce bi film sayısını arttıralım, sonrasında upload etmeye başlayıp o kısmı da temizlemiş olucam reklamlardan. Site logosunu ufaktan eklemeyi düşünüyodum ama onu da iptal edebilirim rahatsızlık veriyorsa.

7714714 bunu yazdı

destek amaçalı film izleyecem.hitin artsın

Teşekkürler hocam.

Mutubilir bunu yazdı
    7714714 bunu yazdı

Aynı görüşteyim hocam. Filmleri nereden çekiyorsun bilmiyorum ama reklamsız hallerini bulursan eğer (film içine gömülü linkler seslendirmeler hoş olmuyor) daha farklı daha güzel olursun. İlla bi şey gömecek isen de kendi sitenin linkini gömersin bi kaç saniye. Başka sitelerin linklerini görmek hoşuma gitmiyor şahsen. Bi destek banner'i koyarsan bir çoğu dürtükler diye düşünüyorum ben dahil. 

Edit: Filmlere ikinci bir kaynak koyarsan daha mantıklı olur. Bazı kaynaklar ara ara patlıyor. Hüsran olmasın

Reklam işini hitlendiğinde düşünücem, kaliteli bi çözüm bulmaya çalışıcam hocam. Üsttede belirttiğim gibi öncelikle film sayısı artırmak amacımız. Sonrasında kendi drive hesabımıza eklemeye başlıycaz filmleri. Ufak bir logo eklerim diye düşünüyodum ama onu da eklemeyebilirim çok sorun değil. Yakında film başlangıçlarındaki o reklamları da halledeceğim yani, bir süre idare edelim.

asa42 bunu yazdı

Alakasız olacak ama :D

ula 5 sene önceydi, senin bi site vardı. yorum yazın yorum başı şu kadar para diye konu açmıştın. gaza gelip doldurduydum ben de, baya baya çok yazdıydım. işsiz zamanlar :D parayı da istemedim :D

Mazi ..

Ah be hocam niye istemedin ki :) Yazıpta ödeme istemediğin dikkatimi çekseydi bi şekilde bulur ödemeyi gönderirdim ama artık yapabileceğim pek bişey kalmadı :)

Emeklerin için saolasın...

hworm bunu yazdı

çok güzel olmuş hocam, sade,şık hızlı. başarılar dilerim.

Teşekkür ederim hocam.

glaurung bunu yazdı

tanesi 1 liradan 3-4 gb'lik altyazılı film upload edebilirim. her 25 adette havale ile gönderirsin istersen...

Upload aşamasına geçmeye daha var hocam ama not aldım, zamanı geldiğinde pmleşiriz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

hocam mesela ben 720pizle'den falan bakiyodum ara sira filmlere. (Tabi senden önceydi bu:D)

Mesela bu sitenin suan aylik kazanci tahminen ne kadardir?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadioglu
    kadioglu's avatar
    Erkek

hocam http://www.fullhdfilmizlettir.com/son-macera-going-in-style-izle/ bak bu link te izliyim dedim ama izin verilen izleme sayısına ulaşıldı dedi haberin olsun ama siteyi beğindim en azından birden çok arama kriteri koya biliyorsun hayırlı olsun :D

kadioglu tarafından 07/Ağu/17 22:22 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

hocam mesela ben 720pizle'den falan bakiyodum ara sira filmlere. (Tabi senden önceydi bu:D)

Mesela bu sitenin suan aylik kazanci tahminen ne kadardir?

Hocam daha önce hiç film sitesinden gelir etmedim, bu site hitlendiğinde öğrenicem tam rakamları ben de :) Ama adsense izin vermediği için bu tarz reklamlar tahminlerden daha az kazandırır. Hit ile doğru orantılı her şey..

kadioglu bunu yazdı

hocam http://www.fullhdfilmizlettir.com/son-macera-going-in-style-izle/ bak bu link te izliyim dedim ama izin verilen izleme sayısına ulaşıldı dedi haberin olsun ama siteyi beğindim en azından birden çok arama kriteri koya biliyorsun hayırlı olsun :D

Ben de şu an izleniyor, google drive neye göre o uyarıyı veriyor anlamadım... Teşekkür ederim hocam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çözünürlülük kaç p üstat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 8076 Toplam Mesaj: 51
film izle full hd film izle 1080p film izle