folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder GALAXİ S3 400- 500 Tl Fiyatla Satıyorlar, Yorumlarınız Nedir?

GALAXİ S3 400- 500 Tl Fiyatla Satıyorlar, Yorumlarınız Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

şimdiden almak lazım 500-600 tane

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Lan türkiye'deki resmi satıcıların alış fiyatı bile o fiyattan fazladır. Her yeme sazan gibi atlamayın hocam. Ucuz diye hırsınıza yenilip paranızı kaptırmayın. Geçen bir ark dedi ki iphone 4s varmış 400 tl imiş miş miş . Dedim bak alma . Gitmiş almış. Abi böyle kopyalama yapılamaz.Dıştan hiçbir farkı yok iphone la. İçeriği açınca anladım zaten android. ios olacağı yerde androidin ne işi var.

DrKill tarafından 24/Oca/13 17:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

arkadaşlar cihazlar çin malı üretimi s3 den biraz daha ince biraz daha küçük benim burda kendi arkadaşım satıyor 600tl ye  sakın kanıpta  almayın android olduğu doğru ama  hızını kesinlikle 4.1 gibi sanmayın  dokunmatikte fena değil ama s3 ile  kıyaslanamaz düşününki einizde bitane samsung 3303 chump var  bence uzak durun

maycamp85
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ben farklı bi soru sorayım 

şimdi s3 almaya niyetlendim bende ama 2.el olarak. bu yurtdışı ürünlerin 2.elleri 700-800 liraya kadar düşmüş sanırım ama neye göre alacaz dikkat etmem gereken yerler nelerdir yada ne olursa olsun adam itelerse iteler mi ayırmak mumkun değil mi ?

elden alma imkanım yok çünkü genel itibari ile ist'de satılıyor ve ben oraya epey bi uzağım

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeZzZ
    DeZzZ's avatar
    Erkek

hocam türkcell de calışan arkadaşın varsa git teşhir ürünü s3 ü al yarı fiyatına satıyorlar teşhir ürünlerini pili bitik oluyor gerçide onada bir tane batarya alırsın yeni sana maliyeti toplamda 800tl filan olur garanti sıkıntın olmaz orjinal olur için rahat olur yani

düşündüğümüz her şeyin olabilitesi vardır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hocam yaş ta var bayağı (Yaş : 27) hemen hemen yaşıt sayılırız da , ama anlamadıklarım ....

- Nasıl inanıyorsunuz boyle seylere?

- Nasıl gercek olacagını dusunuyorsunuz?

- Nasıl oluyor da bunun için konu açmaya gerek duyuyorsunuz?

Adam bağıra bağıra ''GALA S3'' diyor. Adam bağıra bağıra mal bi şekilde , ''1GB REM'' yazıyor.  (Belli ki konusmaktan aciz....)

Ve sende hala daha ''
    gibi satışlar var. Bunlar güvenilir mi ? gerçekten orjinalse nasıl bu fiyata satıyorlar...!'' diye soruyorsun...

Vallahi HELAL OLSUN SANA ... Gerçek hocam bunlar gerçek ... Orjinal ler hatta ...

Biz enayiydik onca lira para verdik , kandırıldık .... Keske bunlardan 4 tane alsaydık ...

JiggSaw tarafından 25/Oca/13 06:50 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

ben aradım şimdi orjinal diyor yurt dışından getiriyoruz pasaporta kaydını yaptırıp veriyoruz diyor 'inandım vAllahi''

All hocam ozaman hiç kacirma hatta 2 tane al Cidden Kacirma Bu firsati o fiyata hiç bir yerde teknosada vatan bilgisayarda en büyük firmalarda bile bulamazsin . 

Forumlarda Hergün Yandim anam die bagirken Bence kacirma :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu sitede belli bir zaman gecirip de halen böyle seylere ısrarla inananları gördükce bu dolandırıcılara da hak vermeye baslıyorum.

Andrei tarafından 24/Oca/13 14:47 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

ben farklı bi soru sorayım 

şimdi s3 almaya niyetlendim bende ama 2.el olarak. bu yurtdışı ürünlerin 2.elleri 700-800 liraya kadar düşmüş sanırım ama neye göre alacaz dikkat etmem gereken yerler nelerdir yada ne olursa olsun adam itelerse iteler mi ayırmak mumkun değil mi ?

elden alma imkanım yok çünkü genel itibari ile ist'de satılıyor ve ben oraya epey bi uzağım

PM ne bak KREYZSİİ :)

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    hem symbian hem android varmış vay anasını :)
Toplam Hit: 3880 Toplam Mesaj: 37