Galaxy S7 Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Güncellememe konusuna katılıyorum S7 Edge'nin şarj konusunda en efsane sürümü Android 6'ydı. Apple nasıl telefonlarını güncellemeyle yavaşlatıyorsa Samsung'ta şarj süresini azaltıyor.

Hocam android 6 da sarj ne kadar gidiyordu?

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Güncellememe konusuna katılıyorum S7 Edge'nin şarj konusunda en efsane sürümü Android 6'ydı. Apple nasıl telefonlarını güncellemeyle yavaşlatıyorsa Samsung'ta şarj süresini azaltıyor.

Hocam android 6 da sarj ne kadar gidiyordu?

6 saat ekran sürelerini görüyordum. Androd 7'yle 5.5 saate düştü. Aslında orjinal romu indirip yüklerimde üşeniyorum. Romu at, tekrardan uygulamaları indir, ayarları tekrardan yap vs uğraşamam. Garantisi biterse Lineage OS atar geçerim.

Bu arada ufak bir bilgi S7 Edge'nin orjinal romu düz S7'yede tam gidiyor. Hatta Edge paneli vs gibi özellikleri sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

mkyb tarafından 21/Eyl/17 21:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

S7 den vazgeçtim.Daha ucuz olduğu için galaxy j5 pro almayı düşünüyorum. Hepsiburada'da ki satıcılar güvenilir midir acaba? Çünkü elektronik marketlerde j5 pro 1600 , hepsiburadada 1400 şimdi 200 tl az para değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

1849 tl ye galaxy a5 2017 model aldım.    32gb alan, 3 gb ram var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata33333333
    patata33333333's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

hea bende de ondan var ama keşke s6 edge alaymışım dedim. bundan daha iyi.

Bunun iyi yanı sabunla yıkıyorum telefonu, tertemiz oluyo. Ama zararı vardır belki bilmiyom (EVDE DENEMEYİN)

edit : s7 bundan cok cok cok cok daha iyi.

patata33333333 tarafından 25/Eyl/17 00:00 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

100 lira fark için değmez. Bence iptal et derim.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV0000079GT2

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

vatandan aldım artık iadesi olmaz. Hepsiburada daki altın renginde onu almazdım. Galaxy s3  vardı eskiden pdf okurken harikaydı. Neyse buda fena değil gibi. Ama tabi s7 illaki daha iyidir.

Toplam Hit: 1522 Toplam Mesaj: 18
galaxy s7