Galaxy S7 Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Galaxy s7 almayı düşünüyorum.Edge almayacağım ekran köseleri yuvarlak diye hoşuma gitmedi.S7 kullananlar 1-2 yorum yaparsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

S8 al hocam pisman olmassin s7 nin tipi cok kotu 

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam sözlükte yüzlerce yorum var, senin için daha çok yararlı olabilir.

Bende S7 Edge kullanıyorum, stabil telefon ama samsung un hemen hemen her telefonunu kullanan birisi olarak hepsi için aynı bokun laciverti diyebilirim.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toca
    toca's avatar
    Erkek

Hocam genel olarak memnunum. Hızlı güzel. Hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Özellikle s3 mini'den sonra gayet güzel geldi.

Ama telefonlardan pek anlamam. Diğer telefonlarla hiç karşılaştırmadım. Bir de oyun falan gibi ağır uygulama yüklemedim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Ben kendim kullaniyordum cok memnum (güncellmelerini yapmiyorum) eşime hediye edip iphone a geçtim pişman oldum simdi s8 aldim. Fakat pil sorunlari yaşiyorum pil dayanmiyor. S7 de iken pilde de sorunum yoktu. niye kaşinti tuttu anlamadim.

not benimki edge olan versiondu.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Ben kendim kullaniyordum cok memnum (güncellmelerini yapmiyorum) eşime hediye edip iphone a geçtim pişman oldum simdi s8 aldim. Fakat pil sorunlari yaşiyorum pil dayanmiyor. S7 de iken pilde de sorunum yoktu. niye kaşinti tuttu anlamadim.

Arka planda cslisan uygulamalar sarji cok yiyor olabilir. Kontrol etmek lazim hanima aldik bizde aksama %30 kaliyor sarj.

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/samsung-telefonunuzu-hizlandirin-22853

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam bende s7 edge kullanıyorum. Senin gibi ilk basta s7 alayim edge nin kenarları filan sıkıntı cikartir dedim. Sonra aldim elime kullandim baktim gerçekten guzel ve hic sorun yasatmiyor. Eliniz alisiyor bir sure sonra. Ve en önemlisi bataryasi ciddi anlamda edgenin guzel hocam. Kesinlikle tavsiyr ederim. S4 kullanıyordum buna gectim ve telefonda yaklasik 40 uygulama var bir kere donmadi cok şükür. Guncelleme yapmadan once sarji 2 gun cok rahat gidiyor 3. Gun sabahina yuzde 20 sarj ile başlıyordum sonra aksama dogru azalinca guc tasarruf moduna geciriyordum sorun olmadan 3 gun dayaniyordu. Hatta birinde disardaydim ve extra guc tasarruf moduna alarak yuzde 3 sarj ile 3 saat mesajlasma yaptım internet kapali vaziyette:) o yuzden bunları goz önüne al ve mutlaka telefonu alir almaz guncellestirmeleri kapat. Güncellestirme yaptıktan sonra sarjim bir gun dayanmaya baslamisti odin ile guncellrme öncesi surumune tekrar dondum şu an rahatim :)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Esimde S7 edge var sarj konusunda hic sikinti cektigini gormedim, bolca fotograf ceker ve fotograflari oldukca kaliteli (en azindan xperia z5 e gore) 

Kenarlari oval diye endise vardi ama hic problem yasamadi. Kilif kullanmiyor.

Ben samsung a karsi biraz antipati sahibi olmama ragmen bana sempatik geldi.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Güncellememe konusuna katılıyorum S7 Edge'nin şarj konusunda en efsane sürümü Android 6'ydı. Apple nasıl telefonlarını güncellemeyle yavaşlatıyorsa Samsung'ta şarj süresini azaltıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Hocam vallahi vereceğin paraya git iphone nun hangi modelini alıyorsan al. Samsungdan hayır gelmez. 2 sene sonra telefon müdahale edilemez şekilde saçmalıyor resmen.

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 1508 Toplam Mesaj: 18
galaxy s7