folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Galiba Benim Psikom Bozukk

Galiba Benim Psikom Bozukk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    s.a arkadaşlar benim kafama bişiy takıldı:son zaman da çevremdekilerle(okuldakilerle özellikle)konuşamaz,bir nevi insanların bir özelliği olan sosyallesmeyi kaybediyorum galiba(emin değilim sadece insanlara has bir özellik olduğundan)ama tam emin değilim de.Sizce nasıl bir yolla kednimi test etsem ? gerçekten böyle bişiy var mı ? yok mu diye ?
    şimdidene teşekkürler

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    öncelikle sabah okula gittiğinde sınıfa girince günaydın deme bakalım kaç kişi noldu diyor sora çök yerine bişe olmadı deyip biriyle konuşmaya başla geçer çok takma kafana:D

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    yere yığılıp kalsam kimse yinede umursamaz

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    kardeş böle şeyler düşünme ben gördüm herkeze slm veririm 7 den 70 e her kezle muhabbetim vardır böle yaparsan çok mutlu hissedersin kendini...
    sende yap..

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    kardeş beni kimse sevmiyordu,bir ara mantıkla yendim ama bu seferde insan içine çıkamayan birisi oldum(kendi gözlemimle)ve şimdi bir yolla bunu teste etmek istiyorum;sizin bir tavsiyeniz var mı ? benim aklımda bir tane var ama yine önce sizi dinlemek isterim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    okul ortamının a.q benim toplasan 2tane arkım vardır sınıfta ama onlarda harbi dosttur yani.diğerlerinin a.q ölseler skimde olmaz.Allahtan mezun oluom son 1 ayım özlersem top oliym :)
    bırak kardeş benim coğu ark.ım okul dısındandır mahalleden cevreden falan.hayırlısıyla üniye gidiym en azından cevremde belli bi zeka seviyesinden insanlar olucak :D
    lise hayatını salla zaten 3-5 tanesiyle ya görüşürsün ya görüşmezsin ilerde..okul bitecek herkes farklı yerlere dağılacak ben ortaokul arklarımı bile görmüom :)

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    hoja aynı sıkıntı bende de var... ama ben kabullendım ...
    okudum arastırdım bence böyle biraz daha iyi geliyor ...
    as ve öz arkadaslarım var.... bu bızım sucumuz gunahımız vesaire değil bu tamamen akıl uyumlulugudur bence kendını bu kadar yıpratma derim
    a.s

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    gerçek bir tbt müridi olmaya başladın demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    gelip geçer. takma kafana. o bende üniversiteye başladığımda oldu. bi de özel üniversite daha önce görmediğim tipte insanlar. biraz garipsedim ilk başlarda hiç arkadaşım olmadı sınıfta ölece oturuyodum tek başıma sonra yavaş yavaş mecburuyetten tanışmaya başladım. şimdi çekingenliğide attım üzerimden hemen hemen hergün biriyle tanışıyom muhabbet ediyoz. akışına bırak olayları kasma arkadaş yapcam diyede.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    bakın arkadaslar insanlar sizinle konusmaya bilir ama gidin siz konusun çok mu zor..
    nie hep başkasından beklenir ki eğer sen kötü halde iken yanında kimse yok sa tbt üyesi olsan da hiç bi işe yaramaz
    benim dünyada hiç bir şeyim olmasa da yemeye ekmeğim de olmasa yanımda dostum sevenlerim zor durumda arkadaslarım olsun yeter..
    bunu ii düşünün
    iyi yada kötü anılarınızı paylaşacak birisinin olması gibisi yokdur

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    her fırsatta insanların arasına karış.gez, dolaş pc başında çok oturma (asosyallık olayı).Bu yaşlarda oluyo bende öyleydim daha yavaş yavaş toparlıyorum kendimi(YAŞ 19).Sözün özü takma kafana herşey öyle güzel düzeliyorki sen bile şaşırıyorsun.Çünkü dış dünyanın yapacağı hiçbirşey yok bu konuda, bu yaşların verdiği şeyi yaşıyorsun, herşeyde sende saklı yani.Biraz çabalarsan bunu aşarsın dostum.Kal sağlıcakla.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
Toplam Hit: 3915 Toplam Mesaj: 31