folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gamepass Mi Gefource Now Mı?

Gamepass Mi Gefource Now Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Game pass 3 senelik nasıl alıyozki

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

gamepass + almanya vpn + gamepad ile mac ile oyun oynanabilir mi?

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

gamepass + almanya vpn + gamepad ile mac ile oyun oynanabilir mi?

Evet ama her oyunun bulut desteği yok. Ayrıca VPN sadece siteye girişte lazım. Giriş yaptıktan sonra oyun oynarken tekrar TR ip numarasına geçebilirsin sorun olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=ixK9buEvlK4

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Gefource now satın aldım. 6 aylık paket. Gayet memnunum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

5 şubatta ilk aldığım günler ve gündüz testi olduğu için memnun olduğumu ilettim. Lakin berbat ötesi. 6 aylık almıştım aylık fiyatı uygun olsun diye lakin bir daha bu hizmeti satın almam. Zaten konuda bir mürid belirtmişti oradaki oyunları en leş bilgisayar bile açabiliyor sadece bir kaçını açamıyor. En basit oyunlarda bile 360p görüntü kalitesine düşüyor. Bazen ekran simsiyah oluyor. Tekrar internette araştırdım kimse memnun değil şikayetvar sitesinde bile çok şikayet mevcut. Alacak olursa bu yazımı es geçmesin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    HanDSomE bunu yazdı

5 şubatta ilk aldığım günler ve gündüz testi olduğu için memnun olduğumu ilettim. Lakin berbat ötesi. 6 aylık almıştım aylık fiyatı uygun olsun diye lakin bir daha bu hizmeti satın almam. Zaten konuda bir mürid belirtmişti oradaki oyunları en leş bilgisayar bile açabiliyor sadece bir kaçını açamıyor. En basit oyunlarda bile 360p görüntü kalitesine düşüyor. Bazen ekran simsiyah oluyor. Tekrar internette araştırdım kimse memnun değil şikayetvar sitesinde bile çok şikayet mevcut. Alacak olursa bu yazımı es geçmesin.

https://shadow.tech/

su var bide hocam

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

La pc varsa uzak durun GeForce now dan falan. Bende pc yok net güzel diye 1 günlük aldım denemek için, 1 saat oynamadan xbox a döndüm. Deymez o paraya. Bak 20ms ping le oynadım ona rağmen yok cık

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Game pass 

Belli oyunlari belli donemlerde ucretsiz olarak verir. Donanima 6000 gibi bir para gomersen series s konsol alip oyun oynarsin.

Geforce

Kendi kutuphanendeki oyunu oynatmaya yarar. Kendi donanimi olmayan PC den baglanir steam ya da epic den aldigin oyunu yukler oynarsin.

İkisi de farkli amaclari olan sistemler kendi oyun tercihine gore kendin tercih etmelisin ama benim sahsi tavsiyem series s konsol alip yeni nesil oyunlari dilersen kendin alip bir de game passle uzun vade de bol bol oynarsin. Ama dedigim gibi konsol ve konsol game pass hesabi almalisin.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

https://shadow.tech/

su var bide hocam

Hocam ülkelerde bizimki yok birde aylık 30dolar yani 450 civarı. Kur şuanki rakamla. Zaten yıllık üyeliğe pc toplarım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Bu game pass ultimate hesap Netflix gibi ortak kulanılabiliyor mu?

Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 21
turkcell gamepass gefourcenow