folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Garip Garip Ötme Bülbül

Garip Garip Ötme Bülbül

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

garip garip ötme bülbül...

Hayır; sakın sulandırdığım zannedilmesin. Hani şu Nataşa durumları var ya Misak-ı Milli'de (Musul'u hariç tutuyorum?!)... Bu Nataşalar 100 Amerikan Doları'ndan pazarlığa girişiyorlar, YTL cinsinden 20'liğe eyvallah çekiyorlar. Yani öyle deniyor...

Bu Nataşa kardeşlerimiz, Rusya'nın kaliteli okullarından mezunlar. Kimisi tıp eğitimi almış, kimisi mimarlık-mühendislik, kimisi sanat. Yani öyle deniyor...

Bu kadınefendiler için aylık 1000 Amerikan Doları gelir, resmen trilyoner olmakla aynı anlama geliyor.

Şimdi parantez açalım; II. Dünya Savaşı'nda Abov Hitler ve Melekleri'nden kaçarak Türkiye'ye sığınan ekseriyeti Musevi bilim adamları, bu bilim adamlarını (belki imkansızlıklar, belki sığ vizyonlu siyasetçiler yüzünden) elinde tutamayarak Birleşik Devletler-i Amerika'ya kaptıran Türkiye ve yine kuvvetle muhtemel bu bilim adamlarının da katkısıyla teknoloji obezi olan Birleşik Devletler-i Amerika... Kapa parantez...

Diyorum ki; devlet, bu yüksek eğitim görmüş Nataşalara aylık 1500 YTL bağlasa, Nataşalar da 36. ve 42. paraleller ile 26. ve 45. meridyenler arasında namuslarıyla eğitim verse...

Sizce tek taşla kuş katliamı çıkmaz mı? Erkekler daha az HIV riski taşır, kadınlar daha çok mesut olur, Nataşalar hidayete erebilir, Türkiye ekstra bir gelişim ivmesi yakalayabilir vs vs vs...

Mesela güzel sanatlarda Rusya'nın oldukça ileri olduğunu biliyorum. Türkiye'nin dört bir yanında sanat furyası başlasa, olabilecekleri hayal etmek bile keyifli. Belki bir kısım vatandaş, memlekete olan tepkisini kalaşnikof ve roketatarlarla değil, sanatla (atıyorum kafadan tiyatro vs) dile getirir.

Saygı ile...

Not: 301. maddeyi ben de biliyorum.

Alper Pala

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

buna nazaran erkeklerin daha az HIV tasimasi gibi bir durum soz konusu olamaz, hem devletten maas alirlar hem sikisirler yani cift misli gelir elde eder tam lejyoner olurlar.

uzak dursunlar biraderim, kendi memleketlerini egitsinler baska ihsan istemez.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya iyi hoş demişsinde biz kendi işsizimize iş bulamıyoruz ilin oğlu üniv. bitiriyo boş geziyo

ilin nataşa sına nerden iş bulalım saçma deilmi hem biz mor çatımıyız kötü yola düşen rusları kurtaracaz alala... 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ii hoş diyosunuz da sanki şahsıma karşı konuşuyosunuz bende yazıyı gördüm,
    tartışmaya açık diye foruma verdim yazının sahibi Alper Pala die bi insan evladı =)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek

aslında devlet pezevenklik yapmayacak bu karılar paraya ihtiyaçları var diye vurduruyolar eğer para kazanabilseler ne vurdururlar nede kuyruk sallarlar...

ayrıca sağlık bakanlığının böyle bi projesi vardı zaten...

bence çok mantıklı bunlar iyi eğitim görmüş bilgili kültürlü ve ayda en azı 20 en çoğu 100$ kazanan insanlar sen bunlara adam gibi bi maaş verirsen bence göbek atarlar ve gerçekten büyük bi atılım olur(eğitim adına)... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:
    -----------------------------

garip garip ötme bülbül...

Hayır; sakın sulandırdığım zannedilmesin. Hani şu Nataşa durumları var ya Misak-ı Milli'de (Musul'u hariç tutuyorum?!)... Bu Nataşalar 100 Amerikan Doları'ndan pazarlığa girişiyorlar, YTL cinsinden 20'liğe eyvallah çekiyorlar. Yani öyle deniyor...

Bu Nataşa kardeşlerimiz, Rusya'nın kaliteli okullarından mezunlar. Kimisi tıp eğitimi almış, kimisi mimarlık-mühendislik, kimisi sanat. Yani öyle deniyor...

Bu kadınefendiler için aylık 1000 Amerikan Doları gelir, resmen trilyoner olmakla aynı anlama geliyor.

Şimdi parantez açalım; II. Dünya Savaşı'nda Abov Hitler ve Melekleri'nden kaçarak Türkiye'ye sığınan ekseriyeti Musevi bilim adamları, bu bilim adamlarını (belki imkansızlıklar, belki sığ vizyonlu siyasetçiler yüzünden) elinde tutamayarak Birleşik Devletler-i Amerika'ya kaptıran Türkiye ve yine kuvvetle muhtemel bu bilim adamlarının da katkısıyla teknoloji obezi olan Birleşik Devletler-i Amerika... Kapa parantez...

Diyorum ki; devlet, bu yüksek eğitim görmüş Nataşalara aylık 1500 YTL bağlasa, Nataşalar da 36. ve 42. paraleller ile 26. ve 45. meridyenler arasında namuslarıyla eğitim verse...

Sizce tek taşla kuş katliamı çıkmaz mı? Erkekler daha az HIV riski taşır, kadınlar daha çok mesut olur, Nataşalar hidayete erebilir, Türkiye ekstra bir gelişim ivmesi yakalayabilir vs vs vs...

Mesela güzel sanatlarda Rusya'nın oldukça ileri olduğunu biliyorum. Türkiye'nin dört bir yanında sanat furyası başlasa, olabilecekleri hayal etmek bile keyifli. Belki bir kısım vatandaş, memlekete olan tepkisini kalaşnikof ve roketatarlarla değil, sanatla (atıyorum kafadan tiyatro vs) dile getirir.

Saygı ile...

Not: 301. maddeyi ben de biliyorum.

Alper Pala

bu durumda bülbül ötüyormu? ötmüyormu? ötüyorsa kim öttürüyor ötmüyorsa nasıl öttürebiliriz.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    şuursuz herif :f

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serif
    serif's avatar
    Dişi
    iyi de dostum bu kadar abaza Türk erkeğini ne yapacaksın ?

insanları tanıdıkça hayvanları sevmeye başladım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    dünya pazarına açarız =)
    memlekette orospu mu yok [genel ev]
    Nataşalar vergisiz veriyo hem yanlışmıyım =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    çok hoş bir yazı :f
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

noel_baba bunu yazdı:
    şuursuz herif :f
    dostum şuursuz diyorsunda asıl şuursuz sensin,bu konuyu açarken(şuurun yerinde değilken) düşünmediklerini ben anlatayım

1.diyelimki aldık işe yukarda arkadaşın dediği gibi devlet pezevenk durumuna düşer

2.nekadar amir memur müdür varsa gel dosyaya bakalım diyip sikmeye kalkar

3.ordaki temiz kızlara kötü örnek olurlar türk çalışanlar rahatsız olurlar

4.hükümet bu orospuları başımıza bela etti derler.

5.işlerini yapmak için oraya giden erkekler işten sonra buluşalım diyip tel vermeye kalkarlar

6.devlet dairelerinin önü abazalarla dolar.

7.tek artısı olabilir oda genelevlerde işler açılır :D

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 2096 Toplam Mesaj: 15