folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gaz Lambama 25 Milyar Teklif Ettiler ?

Gaz Lambama 25 Milyar Teklif Ettiler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    drexler bunu yazdı:
    -----------------------------
    dükkanda duran bizim eski bir gaz lambası var hani tarihi eser falan değerinde de değil alakası yoq adamın biri gelip yanına cep telefonunu koydu baktı falan sonra yirmi beş milyar teklif etti ciddi ciddi yarım saat ısrar etti neye yaradığını anlayamadım ama şüphelenip satmadım daha değerli birşey olabilir diye konu hakkında bilgisi olan almak isteyen falan müritler varsa satabilirim veya bilgilerinizi dinleyebilirim pm ile ılaşabilirsiniz....
    hoca büyük ihtimal içinde sıvı varsa içindeki sıvıdan dolayı o parayı veriyorlar

misafirdir ne kafirdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek

Arkadaslar ole bişi yok dolandırıcılıktır benım babam antikaci 1.000.000 tane gaz lambasi var yanımızda cok duyduk bunları dıkkat edın dolandırıyorlar.. gaz lambasi ihtiyacı olan varsa ben verırım 5 tl ye full bende var 20-ile 30 yıllık isteyen olursada 100 yıllıkta var 5 lıraya

arkadaslar ole bişi yok dolandırıcılıktır kanmayın eyer alırlarsada hıc arkaya bakmadan satın ama yarın gerı gelecek o su ıcınde yok diicek    hatta diicek ki kırmızı cıva falan fılan

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kenankonak bunu yazdı:
    drexler bunu yazdı:
    dükkanda duran bizim eski bir gaz lambası var hani tarihi eser falan değerinde de değil alakası yoq adamın biri gelip yanına cep telefonunu koydu baktı falan sonra yirmi beş milyar teklif etti ciddi ciddi yarım saat ısrar etti neye yaradığını anlayamadım ama şüphelenip satmadım daha değerli birşey olabilir diye konu hakkında bilgisi olan almak isteyen falan müritler varsa satabilirim veya bilgilerinizi dinleyebilirim pm ile ılaşabilirsiniz....
    hoca büyük ihtimal içinde sıvı varsa içindeki sıvıdan dolayı o parayı veriyorlar

dediğim gibi  suyunun özeeliğinden dolayı şebekeyi kesiyor o sıvı

misafirdir ne kafirdir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek
    Bu tahribatta kirmizi civa ile ilgili acilan 7 inci konu henuz bi satani veya alani gormedim:)

the one and only yaramaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Foto yohmu?

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    bi fotoyun bakam yaw bizdede var  gaz lambası 30 yıllık falan :) bide civalı derece var oda uyar mı ?

....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

trabs0n bunu yazdı:
    Telefon çekmiyorsa yanında Gazlambasının.. içinde özel bi sıvı var ortalıkta dolaşan hurafelere göre millet eski tw lerde gazlambalarında radyolarda arıyor bunları çok yüksekte fiyat veriyorlar.

o bilgi yanlışmış bi kurum açıklamıştı şimdi hatırlıyamıyacam hatta buralarda okumuştum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

trabs0n bunu yazdı:

TÜBİTAK'ın yanıtı

TÜBİTAK Bilim Teknik Dergisi’nin internet sitesinde, bir okuyucunun ‘Kırmızı civa’ ile ilgili sorusuna dergi yönetimi şu cevabı veriyor:
    “Eldeki verilere göre, böyle bir kimyasal yok. Varlığına dair söylentiler, 1992 yılında ITAR-TASS adlı Rus haber ajansından kaynaklanan bir habere dayanıyor. Söylentilere göre, cıva tuzları yoğun radyasyona tabi tutulduklarında kırmızıya dönüşüyor ve güçlü bir füzyon bombası yapımı için elverişli bir malzeme haline geliyormuş. Söylentiler ABD Temsilciler Meclisi'nin bir alt komisyonunca araştırılmış ve asılsız oldukları sonucuna varılmış. Ancak söz konusu haberin ardından, uluslararası alanda uzunca bir süre, ‘kırmızı cıva’ satmaya yönelik teklifler dolaşmaya başlamış. Bu tekliflerin bazıları da, Irak'ın o zamanki yönetim organlarına yapılmış. İleri sürülen örnekler, kırmızı boyalı cıva imiş. Fakat bilindiği kadarıyla, bu ‘dolandırıcılık’ girişimlerinin hiçbiri başarıya ulaşamamış.”

:D Tübitak demiş  yalan galiba sat 25milyara o adamı bul hemen D:

Aha o yazı..Kasteddiğin yazı bu herhalde :)

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    gaz lambaları koleksiyon  yapılıyor ve çok pahalı ya toplanıyor sendeki gaz lambası değişik bir türde gaz lambası olabilir ondan ilgisini çekmiş olabilir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı:

işte dolandırma işlemide böyle yapılır. önce konu açılır 25 milyar verdiler satmadım diye. ortalık karıştırılır. sonrada alan varsa şu fiyata satarım diye sazan aranır.

not : sözüm konuyu açan arkadaşa değil.

baba kımse benım derdım değil olay bu ınanan ınanır gelır bakar işine gelırse alır gelmezse de defolup gider benım problemım değil içini açar bakar civa mı kurşun mu platin mi var veya antıka mı ben anlamam para varsa vardır yoksa yoktur meselem saddece bu sende bana değilde göklerdeki meleklere taş atmışsın büyük ihtimalle ben yanılış anlıyorumdur kesin !

yawuz bunu yazdı:
    içinde civa olması halinde ben satışını gerçekleştiriyim %40 bana vir
    baba sen müşteriyi bul gel bak işinize uygunsa dediğiniz özellikteyse alın parasal değerine göre anlaşırız ben anlamam bu külüstürün işinden içinde de o var bu var demedım bılmıyorum ne olduğunu böyle oldu ne edem dedım ? istersen pm ile ulaş bana

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
Toplam Hit: 13729 Toplam Mesaj: 63