folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Gaziantep Baklavasi Tedarik Etmek İstiyorum

Gaziantep Baklavasi Tedarik Etmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

kocaeli daricada seninki gibi butik bi tatlici vardı haftanin belirli gunleri imam cagdasin baklavası geliyordu imam cagdasi bi araştır derim 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

https://gaziburmamustafa.com/

Ekşi'ye bak bizim kırmızı fularlılar bile şikayet etmeden övgü yazıyor :D Eğer sahibiyle görüşmek istersen bir arkadaşım çalışıyor, sorayım konuşsun :)

Bizim semtin baklavacılari bunlar 3 kardeş babalarının vefatından sonra ayrıldılar gaziburma Ünal filan var bunlar en pahalı baklavacilardan ve anormal iyidir ve size tedarik olarak vereceğini sanmıyorum ama bir şansınızı deneyin

kardeşlerden birisinin çalışanıyla(dostu ama web işleriyle uğraşıyor) dostum, direk iletişime geçebiliyoruz :)

zaten gaziburma.com'a girince göreceksin olayı hocam :)

Peki hocam o zaman ayarlarsan bana da uygun fiyata gönder :) son zamanlarda çok pahalandi

tbt indirimi isteriz :)

pandemiden beri gidemedim oraya

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

Ekşi'ye bak bizim kırmızı fularlılar bile şikayet etmeden övgü yazıyor :D Eğer sahibiyle görüşmek istersen bir arkadaşım çalışıyor, sorayım konuşsun :)

Bizim semtin baklavacılari bunlar 3 kardeş babalarının vefatından sonra ayrıldılar gaziburma Ünal filan var bunlar en pahalı baklavacilardan ve anormal iyidir ve size tedarik olarak vereceğini sanmıyorum ama bir şansınızı deneyin

kardeşlerden birisinin çalışanıyla(dostu ama web işleriyle uğraşıyor) dostum, direk iletişime geçebiliyoruz :)

Peki hocam o zaman ayarlarsan bana da uygun fiyata gönder :) son zamanlarda çok pahalandi

Sen neredesin hacı ya fiyatları extrem pahalı diyecem ama Güllüoğlu da üç aşağı beş yukarı aynıymış şahsen ben birnkilo baklava yerine bir kilo pirzola tercih edebilecek bir insanim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

Sen neredesin hacı ya fiyatları extrem pahalı diyecem ama Güllüoğlu da üç aşağı beş yukarı aynıymış şahsen ben birnkilo baklava yerine bir kilo pirzola tercih edebilecek bir insanim

Kurtköydeyim :)

Güllüoğlunun baklavasının tadını sevmedim. Gaziburma daha iyi bence.

Ayrıca Pendik çarşıdaki migrosun karşı sokağındaki şubesi de mükemmel kuru baklava yapıyor. yolu düşen (bulabilirse, kalmışsa) denesin.

--

Şu konuya girdikçe gidip bi porsiyon yiyesim geliyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı

Kurtköydeyim :)

Güllüoğlunun baklavasının tadını sevmedim. Gaziburma daha iyi bence.

Ayrıca Pendik çarşıdaki migrosun karşı sokağındaki şubesi de mükemmel kuru baklava yapıyor. yolu düşen (bulabilirse, kalmışsa) denesin.

--

Şu konuya girdikçe gidip bi porsiyon yiyesim geliyor.

Benim merkez şube favorim 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Tokatta Gaziantep Sultan Baklava var gönderirler mi bilmem ama ikna edersen fena isim yaparsın antepte de baklava yedim ama Sultanın baklavası bir başka dostum

Toplam Hit: 3507 Toplam Mesaj: 37
baklava