folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Gaziantep Müridi Var Mı? Bir Hususta Yardım Gerekli.

Gaziantep Müridi Var Mı? Bir Hususta Yardım Gerekli.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ekonomik bir pc buldum lakin dolandırılma ihtimalim var, yakında olan varsa cihazı kontrol etmesini rica edeceğim. Lokasyon Şehit Kâmil.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam antepteyim şehitkamilin neresinde hangi semt? 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-acil-satilik-bilgisayar-931529073/detay

solid2016 falan kullanabileceğim bir pc arıyorum, bu işimi görür gibi geldi, temel parçalar çizeceğim. donanım olayından epey uzağım.

msoffice, solidworks2016, freecad çalışacak, video işlemek için bir kaç program çalıştırırım, arkada uzaktan takip programı çalışacak o biraz yavaşlatır düşüncesindeyim. başka da bir şey çalışmayacak.

bir de bu var ikisinin arasında kaldım...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-ter-temiz-pc-920526393/detay

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam istersen gider bakarım cihaza sorun olmaz benim için 

tabii özellikleri işine yarar mı bilmem senin istediğin sistem biraz daha iyi olması gerek gibi sanki 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seogram
    seogram's avatar
    Erkek

Antepliyim ama antepte değilim uyar mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    seogram bunu yazdı

aşiretsen bence uyması lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    seogram bunu yazdı

aşiret'sen  bence uyması lazım.

^^D` bre, ne adamsın @Dj_Alper. ama haklısın da. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İkinci pc daha mı iyi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İkinci pc daha mı iyi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı

İkinci pc daha mı iyi

hacı abi bu pclerin ikisi de baya kötü ya. sen bunların solid açaçağından emin misin ? 

benim geçen satılık konumdaki thinkpad bile zorlanıyor. sen 10 yıllık makinalarla açıcam diyosun ?

bence işini göreceğinden emin ol. alıp sonra satmaya uğraşırsın bide.

ayrıca, (bence) bu fiyatlar bu pc lere çok saçma.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

İkinci pc daha mı iyi

hacı abi bu pclerin ikisi de baya kötü ya. sen bunların solid açaçağından emin misin ? 

benim geçen satılık konumdaki thinkpad bile zorlanıyor. sen 10 yıllık makinalarla açıcam diyosun ?

bence işini göreceğinden emin ol. alıp sonra satmaya uğraşırsın bide.

ayrıca, (bence) bu fiyatlar bu pc lere çok saçma.

Solidin 2020 sini açmasına gerek yok, 2016 yeterli aynı ekranda en fazla 2 3 parça olacak. Max verebileceğim tutar 1500 tl  :) sadece kasa lazım. Moruk ben donanımdan bayağa uzaklaştım, win10 çalıştırsın ofis programları çalışsın, basitçe video edit falan yapayım yeterli. Tavşanların sayısı 300 400 olmadan yeni bir pc alamam, tavşanlarla uyuyorum amk.

Toplam Hit: 1238 Toplam Mesaj: 14
gaziantep mürid dayanışması